Taizeme - Ekskursijas Ko-Samui salā

Apskates ekskursija pa salu (ar pusdienām)
Šīs ekskursijas laikā jūs varēsiet apskatīt salas interesantākās vietas, piemēram, Lielo Budu (1972. gadā uzcelta 15 m augsta Budas statuja) un Vat Kunaram kapenes, kur glabājas mūka mūmija. Redzēsiet arī Hin Ta-Hin Uai – savdabīgus akmens veidojumus, kuri vislabāk redzami no skatu laukuma starp Čavengas un Lamai pludmalēm.   Iespaidīgs ir 30 m platais Na Muang ūdenskritums, pie kura iespējams nopeldēties. Ja paveiksies, tepat varēs redzēt arī pērtiķus, kas vāc kokosriekstus. Būs brīvais laiks ieprikumiem un pusdienas, bet pēcpusdienā Taureņu dārzs un kādas veclaicīgas tīkkoka ēkas apmeklējums.

Nacionālais jūras parks
Viens no skaistākajiem parkiem visā Taizemē – Ang Tong jūras parks – iekļauj savā teritorijā ap 40 salu. Vispirms pārbrauciens ar ātrgaitas kuteri no Samui, pēc tam pārsēžamies tradicionālā taizemiešu kuģītī un tas jūs nogādās pie divu nelielu saliņu krastiem. Pirmajā no tām no 400 m augstuma jums pavērsies lielisks skats uz Samui salu. Otrajā atrodas sālsūdens ezers, kurā dzīvo dažādi jūras iemītnieki.

Makšķerēšana (ar pusdienām)
Agri no rīta kuģis dodas uz Ko Tan vai Ko Mudsum salām. Būs laiks gan makšķerēšanai, gan vienkārši atpūtai šo salu brīnišķīgajos līčos. Ja zveja būs veiksmīga, jūsu lomu var sagatavot vakariņām.

"Nepazīstamā Samui sala"
Atklājiet Ko-Samui kalnus! Ar spēcīgu džipu profesionāla šofera vadībā jūs dosieties augšup kalnos pa šauriem un smilšainiem ceļiem. No 600 m augstuma  jums pavērsies skats uz visu salu. Atpūta pie ūdenskrituma, bet pēc tam izjāde ar ziloņiem pa džungļiem.

Precīza informācija par cenām un citām ekskursijām pie gidiem.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2021

Top.LV
Latvijas Reitingi