Taizeme - Ekskursijas Puketā

Apskates ekskursija pa salu
Ekskursijas laikā jūs iepazīsiet Puketas salu un sajutīsiet tās brīnišķīgo atmosfēru. Jūs redzēsiet vairākus arhitektūras pieminekļus portugāļu stilā i, apmeklēsiet Vat Čalong klosteri, pie kura ieejas divas bronzas statujas attēlo mūkus, kas cīnījušies pret ķīniešu iebruku Puketā. Pēc tam dosieties uz Ravai pludmali, kur atrodas „jūras čigānu” (pašu senāko šīs salas iedzīvotāju) apmetne.

Ekskursija uz Koraļļu salu
Ar ātrgaitas kuteri jūs nokļūsiet nomaļā Klusā okeāna salā, kur pavadīsiet visu dienu. Plašas iespējas peldēt ar masku, sauļoties un atpūsties. Pusdienās – jūras veltes!

Pērļu ferma
25 km no Puketas centra atrodas Po līcis, līdz kuram brauciens notiek ar autobusu, bet tālāk ar laivu līdz Naga Noi salai, kur atrodas pēŗļu ferma. Jūs uzzināsiet par to, kā tiek audzēts šis brīnumainais „jūras akmens” un varēsiet arī iegādāties skaistākos eksemplārus. Pēc tam arī atpūta salas smilšainajā pludmalē.

Kabarē „Simon”
Kabarē „Simon” ir slavens ar saviem krāšņajiem un ugunīgajiem transvestītu šoviem – neatņemamu šejienes izklaides sastāvdaļu. Ieejas biļetes cenā tiek iekļauta arī glāze vīna.

Ekskursija uz Phi Phi salu
Šīs lieliskais jūras brauciens atklās jums divu brīnišķīgu salu skaistumu – Phi Phi Don un Phi Phi Lei, kas atrodas Krabi provincē 20 km no Puketas.  Klintis, kas paceļas no jūras. Kalnu ainavas un palmu ieskautas sniegbaltas pludmales. Kuteris no Puketas līdz Phi Phi iet 2 stundas. Ierodoties, jums būs iespēja doties uz koraļū rifiem un peldēt ar masku vai arī ienirt ar akvalangu profesionālu instruktoru pavadībā un ieraudzīt patiesi fantastiskus skatus. Pusdienas vienā no salas restorāniem.

Safari ar džipiem
Šī ir ekskursija uz visu dienu, kuras laikā jūs redzēsiet dažādus šīs salas nostūrus, arī nelielu ciematiņu, kurā joprojām saglabājies tradicionālais salinieku dzīves veids. Būs iespēja atpūsties kādā no salas pludmalēm un izpeldēties Andamas jūras atsvaidzinošajos ūdeņos. Pusdienas iekļautas ekskursijas cenā.

Šovs „Phuket Fantasea”
Šī ir viena no lielākajām un krāšņākajām nacionālajām izrādēm Taizemē.  Liels parks un pasakainas ainavas. Spilgts uzvedums ar specefektiem un ziloņiem, zeltā tērpti aktieri, elpu aizraujoši akrobātu triki – ainas seko cita citai fantastiskā un tajā pašā laikā harmoniskā parādē. Pēc izrādes vakariņas, kurās pārstāvētas daudzu valstu virtuves – gan austrumu, gan eiropiešu.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2021

Top.LV
Latvijas Reitingi