Taizeme - ekskursijas Pataijā

Mini Siāma
Šis parks atrodas Pataijas nomalē un atspoguļo 80 ievērojamākās Taizemes vietas miniatūrā, mērogs ir 1:25. Šeit jūs varēsiet apskatīt Smaragda Budas templi, Wat Phra Srisanpeth, Anantasamakom Troņa kalnu, Phra Puttha-yodfah tiltu, tiltu pār Khwae upi u.c. Šeit apskatāmas arī vairāku pasaulslavenu objektu kopijas miniatūrā – Eifeļa tornis, Brīvības statuja, Tower Bridge.

Wat Yan Sangwararam tempļi un Nong Nooch tropiskais dārzs
Wat Yan Sangwararam tempļi atrodas paša karaļa aizsardzībā un tie ir lielisks mūsdienīgās taizemiešu arhitektūras paraugs. Tiek piedāvāts meditācijas kurss 6 no rīta un 6 vakarā.
Nong Nooch tropiskais dārzs ir viena no populārākajām tūristu apskates vietām Pataijā. Šeit iespējams apskatīt dažādu krāsu un formu orhidejas, palmas, ziedus un dekoratīvos augus no dažādām pasaules valstīm. Tropiskajā dārzā notiek arī ziloņu šovs, visu iecienīta un jautra izrāde, kurā ziloņi spēlē futbolu, sacenšas savā starpā u.c.
Šeit iespējams pavadīt vai visu dienu, jo dārzs ir tik liels un daudzveidīgs, ka tas nebeigs jūs pārsteigt ar savu krāšņumu.

Ziloņu ciemats 
Tas atrodas pavisam netālu no Pataijas, iemīļota atpūtas vieta gan ārvalstu tūristiem, gan pašiem taizemiešiem. Katru pēcpusdienu šeit notiek plašs ziloņu šovs un ir iespējamas arī aizraujošas izjādes ar ziloņiem pa džungļiem.

Alcazar (transvestītu) šovs
Šis šovs noteikti ir jāredz katram, kas atbraucis uz Pataiju! Alcazar šovs tiek uzskatīts par vienu no labākajiem visā Āzijā, tā ir izrāde, kurā sajaucas mūzika, dejas un krāšņi tērpi. Alcazar šovs nevienu neatstāj vienaldzīgu nu jau turpat 10 gadu garumā. Dejotāju un dziedātāju meistarību papildina lieliski gaismas un skaņas efekti.

Tīģeru Zoodārzs
Esot Taizemē, noteikti apmeklējiet pasaulē lielāko tīģeru zoodārzu.  Simtiem tīģeru šeit dzīvo pēc iespējas dabiskākos apstākļos. Nofotografējieties kopā ar tīģeru mazuļiem! Apskatiet kādu dīvainu ģimeni – suni, cūku un tīģeri, kas mierīgi dzīvo kopā. Šeit pat iespējams redzēt arī ziloņus, šimpanzes un citus dzīvniekus, turklāt zoodāzrā ir milzums dažādu krāšņu augu.

Chantathen ūdenskritums
Chantathen ūdenskritumam ir 5 līmeņi, tādēļ tā kopējais garums sasniedz gandrīz kilometru. Gar ūdenskritumu ir 2 takas. Viena no tām ir īpaši laba, lai redzētu ūdenskritumu ļoti tuvu. Labākais laiks šī ūdenskrituma apmeklēšanai ir tūlīt pēc lietus sezonas beigām, kad ūdens līmenis ir ļoti augsts.

Makšķerēšana
16 km no Pataijas atrodas kāds ciemats, kas kļuvis populārs pateicoties lieliskiem restorāniem un dažādiem jūras produktiem, kā arī teicamām makšķerēšanas vietām. Uz dienvidiem no ciemata ir ļoti dziļš jūras līcis, ideāla vieta makšķerēšanai. Šeit var noīrēt gan zvejas laivas, gan arī nirt un apskatīt koraļļu rifus. Savukārt uz ziemeļiem no ciemata ir lieliska pludmale atpūtai.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2021

Top.LV
Latvijas Reitingi