Ekskursijas

HONKONGAS APSKATES EKSKURSIJA – (38 $, 4,5 stundas, organizēta katru dienu)

Viktorijas līča un Viktorijas smailes (skatu laukums ar panorāmas skatu uz Honkongu un Koulunas pussalu), Aberdinas zvejniekciema apskate. Šeit skatāmas daudzas vietējās laiviņas “džonk” un peldoši restorāni ar jūras virtuvi. Ekskursijas noslēgumā – juvelieru fabrikas apmeklējums.

KOULUNA UN JAUNĀS TERITORIJAS – (38 $, 4,5 stundas organizēta pirmdienās, trešdienās, piektdienās un svētdienās)

Izbraucot caur skaļo un blīvi apdzīvoto Koulunas pussalas centru, nokļūsiet senā tradicionālā tirgū, kur pārdod augļus un suvenīrus. Lok Ma Chau – skatu laukums ar upes deltas un Koulunas pilsētas kvartālu panorāmu. Pēc tam apmeklēsiet vietu, kur agrāk atradās nocietināta un neieņemama Cang tautas apmetne – Tsang Tai Uk. Nākamā pietura – lielākais Koulunas Budistu dievnams – Wong Tai Sin. Tas pārsteidz ar košajām krāsām (sarkana, zelta, zaļa – tās visas skatāmas blakus!) un austrumu aromātiem, kā arī iepazīstina ar ķīniešu reliģiskajām tradīcijām. Programmas noslēgumā – juvelieru fabrikas apmeklējums.

OKEANĀRIJS –( 52 $, 4,5 stundas, organizēta katru dienu)

Biedējoši jūras dzīļu iemītnieki šeit skatāmi līdzās tradicionālajām Ķīnas pandām. Haizivis, pingvīni, daudzveidīgas tropu zivtiņas, tauriņi, putni... Jūs skatīsiet izklaidējošu delfīnu un jūras lauvu šovu, vizināsieties galvu reibinošajos “Drakonu kalniņos”, apmeklēsiet nelielu ūdens atrakciju parku.

SLAVENĀS SACĪKSTES –( 75 $, 6 stundas, organizēta trešdienās un sestdienās)

Viena no iecienītākajām izklaidēm Honkongā – vakara sacīkstes pilsētas hipodromā. Lieciet likmes, baudiet uztraucošo un aizraujošo skatu, un vienlaikus baudiet vakariņas (daudzveidīgs bufetes galds iekļauts biļetes cenā).

HONKONGA STARP PAGĀTNI UN NĀKOTNI – (62 $, 6 stundas, organizēta katru dienu)

Lielākais Honkongas reliģiskais komplekss. Šeit atrodas 3 tempļi, kuri pieder populārākajām konfesijām – konfūcistiem, daoistiem un budistiem. Brauciens uz valsts centru caur banānkoku plantācijām, pacelšanās Honkongas augstākajā virsotnē. No kalna pārskatāma Honkongas sala un Jauno teritoriju mūsdienīgie rūpniecības rajoni. Tradicionāls vietējais tirgus ar dārzeņiem, zaļumiem, svaigām zivīm. Hankas ciems – dīķi, pie kuriem ligzdas vij Ķīnas putni. Sam Mun Tsai – vieta, kur vietējie zvejnieki milzīgos zemūdens krātiņos audzē zivis. Pusdienas tradicionālā ķīniešu restorānā.

HONKONGAS KULTŪRAS MANTOJUMS –(47 $, 4 stundas, organizēta pirmdienās, trešdienās, piektdienās, sestdienās)

Ekskursija iepazīstina ar Honkongas bagāto kultūras mantojumu. Sens daoistu dievnams Man Mo, celts pirms vairāk kā 100 gadiem, veltīts divām dievībām Man (Literatūras dieviete) un Mo (Kara mākslu dievs). Dievnams simbolizē prāta un spēka vienotību. Vēlmju koks, kurš izpildot 3 karstākās vēlēšanās! Brauciens caur senākajām apmetnēm Tang Chung Ling un ar cietokšņa sienu apņemto Lo Wai. Ekskursijas noslēgumā lieliskas 1865. gadā celtas villas apmeklējums.

LANTAU SALA AR PUSDIENĀM (BRAUCIENS AR PRĀMI) (82 $, 7 stundas, organizēta katru dienu.)

No rīta brauciens ar prāmi uz Lantau salu. Ierašanās Sudraba līcī, brauciens kalnos salas vidienē uz budistu klosteri Po Lin ar bronzas Budas statuju – vienu no lielākajām Dienvidaustrumu Āzijā. Klosterī veģetāras pusdienas, pēc tām caur senu, gleznainu Tai O tautas ciematiņu nokļūstat Cheung Sha ar lieliskām smilšu pludmalēm. Brīvais laiks atpūtai un peldei.

LANTAU SALA AR BRAUCIENU PĀR TSIN MA TILTU – (85 $, 7 stundas, organizēta katru dienu)

Lieliska Lantau salas panorāma no tilta. Lieliskas smilšu pludmales Cheung Sha līcī. Caur senu, gleznainu Tai O tautas ciematiņu nokļūstat budistu klosterī Po Lin ar bronzas Budas statuju – vienu no lielākajām Dienvidaustrumu Āzijā. Veģetāras pusdienas klostera teritorijā, atgriešanās Honkongā.

LANTAU SALA AR BRAUCIENU PIE DELFĪNIEM – (90 $, 10 stundas, organizēta katru dienu)

No rīta brauciens ar prāmi uz Lantau salu. Ierašanās Sudraba līcī, brauciens kalnos salas vidienē uz budistu klosteri Po Lin ar bronzas Budas statuju – vienu no lielākajām Dienvidaustrumu Āzijā. Klosterī veģetāras pusdienas, pēc tām caur senu, gleznainu Tai O tautas ciematiņu nokļūstat Cheung Sha ar lieliskām smilšu pludmalēm. Brīvais laiks atpūtai un peldei. Pēc tam brauciens jūrā uz vietu, kur atrodas unikāla Ķīnas rozā delfīnu kolonija. Atgriešanās Honkongā pār iekārto Tsing Ma tiltu.

FEN ŠUI TŪRE – (45 $, 3,5 stundas, organizēta otrdienās, ceturtdienās, sestdienās)

Fen šui jeb „vējš un ūdens” – ir vairāk kā 3000 gadus sena mācība par to, kā sasniegt harmoniju ar dabas spēkiem, un ar to palīdzību sasniegt laimi, uzplaukumu un veiksmi. Mūsdienās Honkongā ir daudz biroju debesskrāpju un dzīvojamo ēku, kuras celtas, ievērojot fen šui principus. Pirmā pietura uz Lung Cheung ielas, no kuras paveras skats uz Kai Tak lidostu un pilsētas kvartāliem. Redzēsiet, cik ļoti pilsētas ģeogrāfijā un arhitektūrā ievēroti fen šui noteikumi. Wanchai rajona apmeklējums ar slaveno deviņu drakonu sienu, kurā veiksmīgi uzņēmēji izmantojuši fen šui principus, lai ietekmētu apkārtni, palīdzētu savam biznesam. Tiks izstāstīts par fen šui pielietošanu ikdienas dzīvē, un tā pielietošana tādās veiksmīgās kompānijās kā Honkongas Banka, Ķīnas banka u.c.

RĪTA KRUĪZS PA LĪCI – (5 $, 2,5 stundas, organizēta katru dienu)

Kruīzs sākas no līča austrumu daļas. Brauciens gar greznā Centrālā un Wanchai kvartāla krastmalām, gar iespaidīgo dambi, North Point zemesrags, kurā zvejnieku ciemats – „taifūna slēptuve’’ – Shaw Kei Wan. Brauciens uz Koulunas pussalas ziemeļaustrumu daļu. Apskatījuši to, pusdienlaikā atgriezīsieties uz Dambja līča krastmalu. Katru dienu pusdienlaikā šajā vietā šauj slavenais lielgabals – tradīcija saglabājusies no pirmajām kolonistu dienām Honkongā. Uz kuģa – tēja, kafija un saldumi.

PĒCPUSDIENAS KRUĪZS PA LĪČA RIETUMU DAĻU AR TSIN MA TILTA APSKATI (35 $, 2,5 stundas, organizēta katru dienu)

Kruīzs palīdzēs iepazīt un izjust mūsdienu Honkongas dinamisko, enerģijas pārpilno atmosfēru. Krastos – slaveni debesskrāpji: Ķīnas Banka, Honkongas Banka, Exchange Square, Lippo tornis, Central Plaza. Redzēsiet arī Koulunas kuģu būvētavu, akmeņkaļu salu. Kruīza noslēgumā Tsing Ma tilta apskate. Tas savieno Honkongu ar jauno lidostu uz kontinenta, ir garākais vanšu tilts virs jūras, pār kuru vairākos līmeņos vienlaicīgi virzās automašīnas un vilcieni.

VAKARA KRUĪZS AR KUĢĪTI „BAUHINIA” AR VAKARIŅĀM (62 $, 4 stundas, organizēta katru dienu)

Iespēja atslābināties un atslēgties no ikdienas dzīves, doties prom no trokšņiem un izbaudīt vakara kruīzu uz greznā kuģa „Bauhinia” klāja. Gleznainie Viktorijas līča krasti fonā, uz kuģa – daudzveidīgs zviedru galds, dzīvā mūzika un iespēja dejot.

HONKONGAS NAKTS UGUNIS UN VAKARIŅAS LEI YUE MUN – (61 $, 3 stundas, organizēta katru dienu)

Vakara kruīzs pa Viktorijas līci tradicionālā senlaicīga stila ķīniešu džonkā. Vakariņas restorānā (jūras veltes) Lei Yue Mun zvejnieku ciematiņā.

VAKARA KRUĪZS PA VIKTORIJAS LĪCI (43 $, 2 stundas, katru dienu no 21:30)

Vakara kruīzs pa Viktorijas līci senā ķīniešu džonkā. Tradicionāla ķīniešu virtuve.

HONKONGA NO KRASTA UN JŪRAS (75 $, 8 stundas, katru dienu no 10:15.)

Kruīzs ar tradicionālo ķīniešu džonku pa Viktorijas līci, aizraujošā Centrālā un Wanchai kvartāla panorāma. Pusdienlaikā pietauvošanās Dambja līča krastmalai, lielgabala šāviena noskatīšanās. Pēc tam „atgriešanās uz zemes”, pusdienas un apskates ekskursija: Viktorijas smailes apmeklējums, Repulse līča lieliskās pludmales, suvenīru tirdziņš Stanley, ekskursijas noslēgumā – juvelieru fabrikas apmeklējums.

ABERDINAS CIEMS UN VAKARA KRUĪZS PA VIKTORIJAS LĪCI (103 $, 4 stundas, organizēta katru dienu)

Vakara kruīzs pa Viktorijas līci tradicionālā ķīniešu džonkā. Brauciens uz Aberdinu – gleznainu, neparastu peldošu ciematu. Vakariņas zem atklātas debess „Jumbo” restorānā. Pēc vakariņām brauciens ar autobusu uz Viktorijas kalna skatu laukumu, lieliska Honkongas un Koulunas panorāma. Ap 23:00 atgriešanās viesnīcā.

HONKONGAS PILSĒTAS DZĪVES KRĒJUMS UN VAKARA KRUĪZS (105 $, 5 stundas, organizēta katru dienu)

Vakars sākas restorānā „66”, kurš atrodas otra augstākā Honkongas debesskrāpja 62. stāvā. Tiks pasniegti 4 ēdieni (Eiropas virtuve), pilsētas panorāma no putna lidojuma. Tālāk ceļš uz Templstrītu ar tās slaveno nakts suvenīru dažādu antikvāru lietu tirdziņu. Šeit uzstājas ielu mākslinieki. Vakara noslēgumā romantisks kruīzs pa Viktorijas līci.

HONKONGAS KULTŪRAS MANTOJUMS – (46 $, 5 stundas, organizēta katru dienu)

Tūre palīdzēs ielūkoties Honkongas pagātnē, ļaus apskatīt vēstures pieminekļus, apskatīt dažādu reliģiju dievnamus, kuri veidojuši vietējo iedzīvotāju kultūru un tradīcijas. Ekskursija sākas ar budistu klostera Chuk Lam Shim Yuen apmeklējumu. Tajā atrodas viena no trīs Honkongā lielākajām Budas statujām. Ansamblis veidots pēc tradicionālās ķīniešu arhitektūras paraugiem, apņemts ar gleznainu bambusa koku audzi. Skatu laukums „Lielās cepures kalnā” (Tai Mo Shan), no kura Honkonga ir pie Jūsu kājām. Panorāmas skats uz Lam Chuen ieleju, lidostu, kā arī uz tuvākajām Ķīnas pilsētām. Jūras dievietes templis (Tin Hau Temple) celts 1736.gadā. Daudzie zvejnieku ciematiņu iedzīvotāji devās pie Dievietes, lai paredzētu savu likteni. Līdzās šim dievnamam aug slavenais Vēlmju koks. Cilvēki raksta savas vēlmes uz nelielām papīra lapiņām, met tās gaisā. Ja lapiņa aizķeras zaros, vēlēšanās piepildīšoties. Īpaši daudz ļaužu šeit pulcējas pirms ķīniešu jaunā gada, kad pēc leģendas koka neticamais spēks kļūstot stiprāks.

Tang Chung Ling klana īpašumu apskate. Muiža celta 1525.gadā par godu vienai no senākajām Ķīnas ģimenēm. Ēka bagātīgi rotāta prasmīgu meistaru rokām. Netālu atrodas Lo Wai – sena Tang dinastijas apmetne, apjozta ar varenu mūri. Atpakaļceļā – mūsdienu kvartālu apskate, Ķīnas universitāte un Zinātnes parks

ĶĪNAS VALDZINĀJUMS (82 $, 11 stundas, organizēta katru dienu)

Ekskursijas laikā apmeklēsiet Ķīnas speciālo ekonomisko zonu, kura robežojas ar Honkongu. Pēc robežas šķērsošanas, Chiwan Ancient Battery ciema apmeklējums. Piemineklis lodram Lin Zekam, pēdējā Sung dinastijas imperatora kaps, vēsturisks komplekss. Pusdienas tradicionālā ķīniešu restorānā. Miniatūru parka apmeklējums, kur mērogā 1:15 izveidotas vairāk kā 70 vēsturiskā un arhitektoniskā ziņā nozīmīgas vietas no visas valsts. Atgriešanās viesnīcā ap 20:00.

TRADICIONĀLS ĶĪNIEŠU CIEMATS AR NACIONĀLU ŠOVU – (82 $, 11 stundas)

Vēsturiski izklaidējošs komplekss „tradicionāls ķīniešu ciems” atrodas netālu no Ķīnas un Honkongas robežas, Šenženas speciālajā ekonomiskajā zonā. Šeit pārstāvēti dažādi ķīniešu arhitektūras stili, tiek demonstrētas daudzo Ķīnas tautu pastāvīgās dzīves vietas, tradīcijas un ierašas. Aktieri un muzikanti tautas tērpos demonstrē tautas dziesmas un dejas no visas valsts rajoniem. Skatāmi arī mākslīgi veidotas ainas no dažādām Ķīnas malām – kalni, ūdenskritumi, upes un klintis. Atgriešanās viesnīcā ap 20:00.

DIENAS EKSKURSIJA UZ MAKAO – (89 $, 9 stundas, organizēta katru dienu)

Agrākās Portugāles kolonijas Makao apmeklējums dienvidrietumos no Honkongas. Pilsētā sajaukušies šķietami neapvienojami stili – šeit valda Florences un Monte Karlo, un senas ķīniešu pilsētas gars. Skatīsiet Saint Paul baznīcas drupas, kuras atgādina par laiku, kad kristietību ieviesa austrumos. Žēlsirdības dievietes baznīca, kurā parakstīts pirmais komerclīgums starp Ķīnu un ASV, Porta de Cerco vārti, pie kuriem ir Ķīnas un Makao robeža. No Penhas kalna virsotnes paveras panorāmas skats uz pilsētu. Makao slavena ar saviem kazino un tiek uzskatīta par spēļu biznesa galvaspilsētu. Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas (brauciena laikā).

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2021

Top.LV
Latvijas Reitingi