Taizeme - ekskursijas Bangkokā

Izbrauciens ar laivu pa Chaopraya upi
Viena no aizraujošākajām ekskursijām Bangokā – rīta izbrauciens ar laivu pa Chaopraya upi un vairākiem Bangkokas kanāliem. Šīs ekskursijas laikā iespējams ne tikai pavērot kanāla malā dzīvojošo cilvēku ikdienu, bet arī redzēt no ūdens vairākus tempļus un citus apskates objektus. Braucot pa upi, Bangkoka ir pavisam citāda!

Apskates ekskursija un Bangkokas tempļu apmeklējums
Šajā ekskursijā paredzēts apskatīt 3 populārākos Bangkokas tempļus: Wat Trimitr jeb Zelta Budas templi (Buda šeit veidots no 5 tonnām zelta), Wat Po templi, kur Budas statuja ir 46 m gara un 15 m augsta, kā arī Wat Benchamabopit templi.

Taizemiešu dejas un nacionālie ēdieni
Nacionāla stila restorāns, lieliski taizemiešu ēdieni, viesu apkalpotājas nacionalajos tērpos un aizraujoša izklaidējošā programma, kas sniegs jums labu priekšstatu par taizemiešu dejām, mūziku un priekšnesumiem.

Senā pilsēta
Tā atrodas 32 km uz austrumiem no Bangkokas. Senajā pilsētā ir koncentrēts liels daudzums atjaunotu senatnes pieminekļu un tempļu, šeit pat iekārtots arī brīvdabas muzejs, tādēļ šī ekskursija būs īpaši piemērota tiem, kas vēlas tuvāk iepazīties ar Taizemes mākslu un vēsturi.

Rožu dārzs un taizemiešu kultūras šovs
Rožu dārzs atrodas atrodas Taizemes laukos, brīnišķīgu dārzu un ezeru ielenkumā. Šeit iespējams ne tikai novērtēt ziedus, bet arī taizemiešu arhitektūru.
Kultūras šova programmā ietilpst gan vairākas tradicionālas Taizemiešu ceremonijas, gan zobenu dejas un daudz kas cits.
Šeit iespējams arī pavizināties ar ziloņiem un iegādāties suvenīrus.

Bangkoka naktī
Nakts apskates ekskursija pa Bangkokas centru gida pavadībā ar nakts tirgus un izklaides rajonu apmeklējumu.

Vakariņas uz kuģa
Autobuss jūs sagaidīs pie viesnīcas un nogādās ostā, no kurienes jūs dosieties 2 stundu ilgā, romantiskā braucienā pa Chaopraya upi. Vispirms kuģītis dosies uz ziemeļiem līdz pat Rītausmas templim, bet pēc tam uz dienvidiem līdz Ramas IX tiltam. Vakariņās tiks pasniegti ēdieni no jūras veltēm, kā arī taizemiešu nacionālā virtuve.

Damnernsaduak peldošais tirgus un Rožu dārzs
Esot Taizemē, noteikti ir vērts apskatīt peldošo tirgu, kas atrodas 120 km no Bangkokas, Taizemes laukos. Tirgus apskate notiek ar laivu – tādējādi vislabāk iespējams novērtēt šejienes dzīvi un tradīcijas. Atpakaļceļā apskatīsim pasaulē augstāko pagodu, tad pa ceļam pusdienas un Rožu dārza apmeklējums pēcpusdienā. Kultūras šova programmā ietilpst gan vairākas tradicionālas Taizemiešu ceremonijas, gan zobenu dejas un daudz kas cits.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2021

Top.LV
Latvijas Reitingi