Ekskursijas

Ekskursija Omānā (Musandama)

Ekskursija Omānā « Ekskursijas « Apvienoties Arābu Emirāti Jums būs iespēja apmeklēt seno Musandamu – Omānas ziemeļu daļu. Šeit jūsu skatam pavērsies augstie kalni, kas paceļas no jūras tūkstoš metru augstumā. Jums būs iespēja izbraukt jūrā ar tradicionālo arābu laivu „dou” un aplūkot skaistās baltās klintis, līčus un smalku oļu pludmales, bet Jūsu izsalkumu remdēs sātīgas arābu pusdienas tieši uz laivas klaja! Jūs varēsiet apmeklēt seno Haffu un lielisko pludmali Haffa Omānas līča krastā. Šis vietas ūdeņos ir bagāta ūdens un aug valsts, liela koraļļu un ūdens bruņurupuču daudzveidība! Musadama – tā ir ideāla vieta peldēšanai, zemūdens peldēšanai un zvejošanai.

Apskates ekskursija – Dubai

Apskates ekskursija – Dubai « Ekskursijas « Apvienoties Arābu EmirātiApmeklēsiet Dubai nacionālo muzeju, atrodas senā nocietinājuma teritorijā, zoodārzs un tirdzniecības centrs. Lielākā mošeja – Dubai/Džumeira – lielisks islāma arhitektūras paraugs. Īpaši skaists vakaros, kad ieslēdzas papildus apgaismojums. Augstākā ēka līci – Pasaules tirdzniecības centrs Dubai. Blakus mūsdienīgajiem ofisa ēkām stāv seni vēja torni. Tai laikā, kad nebija elektrības un īpaši kondicionieris, tos izmantoja gaisa atdzesēšanai ēkās. Apmeklēsiet Dubai vēsturisko muzeju Al-Fahidi cietoksnī. Ekskursijas turpinājumā Jums parādīs Šeiha Saida - valdnieka vectēva rezidence. Pils celta Dubai tradicionālajā arābu stilā.

Kā arī gūsiet iespaidus no zoodārza un tirdzniecības centra apmeklējumiem.

Brauciens uz AAE galvaspilsētu - Abu-Dabi

Brauciens uz AAE galvaspilsētu - Abu-Dabi « Ekskursijas « Apvienoties Arābu EmirātiAutobusu ekskursija uz Abu-Dabi krievvalodīgā  gida pavadībā. Iepazīšanās ar pilsētas mūsdienīgo arhitektūru, debesskrāpjiem, simtiem strūklaku, kontrastu starp seno un ultramoderno arhitektūru – tas viss rada neatkārtojamu lieliskumu AAE galvaspilsētā.

 

Safari ar džipiem uz tuksnesi.

Safari ar džipiem uz tuksnesi « Ekskursijas « Apvienoties Arābu EmirātiNeaizmirstamus iespaidus atstās Jums brauciens uz Arābijas tuksneša vidieni. Profesionāli vadītāji demonstrēs vadīšanas meistarību ar džipiem pa tuksneša kāpām. Pa ceļam pieturas pie oāzēm un kamieļu ganībās, kā arī iemūžināt atmiņā saulrietu tuksnesī. Līdz ar tumsas iestāšanos Jūs aizvedis uz nometni, celtu tuksneša mēmajā vidienē. Atpūtīsities, pavizināsities ar kamieļiem, uzsmēķēsiet kaljanu, kā arī iegūt īslaicīgu tetovējumu. Nobaudīt tradicionālos arābu ēdienus un šašliku, kā arī noskatīties ugunīgas vēderdejas priekšnesumu.

Akvaparks “Wild Wadi”

Akvaparks Wild Wadi « Ekskursijas « Apvienoties Arābu EmirātiRekomendējam Jums apmeklēt supermoderno akvaparku ar daudzveidīgām ūdens atrakcijām un kalniņiem. Teritorijā liels skaits restorānu un kafejnīcu. Kā arī iespēja nofotografēties varoņu maketu fonā no austrumu pasakām. Jums nenāksies nest uz pleciem peldriņķis – spēcīga ūdens strūkla pati pacels Jūs augšup pa šo sajūsmas upi. Diena pavadīta šajā akvaparkā iegulsies atmiņā, gan bērniem, gan Jums.

Papildus informācija: www.jumeirahinternational.com.

Atpūta pie Indijas okeāna

Atpūta pie Indijas okeāna « Ekskursijas « Apvienoties Arābu EmirātiIzbraukums uz Indijas okeāna piekrasti Fudžiera emirātu, atšķirībā no citiem emirātiem, kuri izvietojušies Persijas līča krastos, šis emirāts atrodas pie Indijas okeāna (Omānu līcis). Lielāko tās teritorijas daļu aizņem kalni, kuri pietuvojušies ļoti tuvu piekrastei. Ceļš no Dubai uz Fudžeiru viens no gleznainākajiem, kurš šķērso Hadžara kalnu, pāri Masafi kalnu parēja. Atpūta vienā no Fudžeiras viesnīcas teritorijā. Kā arī par papildus samaksu iznomāt masku vai akvalangu un apskatīt pasakaino zemūdens pasauli.

Krabju medības

Krabju medības « Ekskursijas « Apvienoties Arābu EmirātiUm Al Kuveit emirāta tūrisma centrā, ar labi nodrošinātu ekipējumu eksotiskai atpūtai. Iespēja atpūsties baseinā, bruņojoties ar trejzaru un lukturīti. Pēc atgriešanās Jūs gaida lieliskas vakariņas ar šašliku un Jūsu noķertajiem krabjiem. Bāra apmeklēšana – papildus maksa.
Ekskursija notiek no 17.00 līdz 23.00.

Ekskursija uz lielāko austrumu akvaparku „Dream Land”

Ekskursija uz lielāko austrumu akvaparku Dream Land « Ekskursijas « Apvienoties Arābu EmirātiBūsiet patīkami pārsteigts, nokļūstot lielākajā vidējo Austrumu akvaparkā. Šī diena paliks Jūsu atmiņā. Mazuļu ērtībām bērnu baseini un nobraucieni no kalniņiem. Jūsu rīcībā – restorāni, kafejnīcas, alūsbārs, kā arī neskaitāmie veikaliņi. Lieliska vieta ģimenes atpūtai.
Ekskursijas notiek: otrdien, ceturtdien, sestdien no 9.00 līdz 14.30

Daivings

Daivings « Ekskursijas « Apvienoties Arābu EmirātiDaivings AAE – pārbaudes stunda baseinā zemūdens peldēšanās + iegremdēšanās atklātā jūrā pieredzējušā instruktora pavadībā. Cenā ietilpst aprīkojuma noma un sertifikāta izsniegšana.

5-dienu daivinga kurss ar sertifikātu<./p>

Laiks un dienas – uz pieprasījuma.

Dubai – shopping tūre

Dubai – shopping tūre « Ekskursijas « Apvienoties Arābu EmirātiDubai dēvē par Tuvo Austrumu zelta pilsētu un modes galvaspilsētu.
Mūsdienīgi tirdzniecības centri, zelta tirgus, kažokādu centri. Dienas – pēc vienošanās.

 

Spice sala

Spice sala « Ekskursijas « Apvienoties Arābu EmirātiDubai populārākais restorāns Jums piedāvās nobaudīt labākos arābu, taiju, japāņu, itāļu un citu pasaules virtuves ēdienus, jūras produktus (zviedru galds). Visi atspirdzinošie un spirtotie dzērieni neierobežotā daudzumā ietilpst cenā.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2021

Top.LV
Latvijas Reitingi