Spānija - Tenerife - Ekskursijas

Loro parks

Pasaulslavenais Loro parks ir īsta eksotisku augu un daudzveidīgu dzīvnieku sugu oāze, ko papildina daudzveidīgas izklaides programmas, saistošas dažāda vecuma skatītājiem: delfīnu un jūras lauvu izrādes, pasaules papagaiļu kolekcijas šovs. Okeāna akvārijs, delfinārijs, voljērs ar krokodiliem, daudzkrāsainu zivju dīķis, orhideju māja – tā ir tikai maza daļa no parka ievērojamajām vietām. Atpūsties un iestiprināties varēsiet kādā no daudzveidīgajiem bāriem un restorāniem. Pēc Loro parkā pavadītajām 5 stundām sekos izbrauciens pa Puerto de la Krūzas pilsētu. Atgriešanās viesnīcā apmēram 16.30.

Tenerifes salas apskates ekskursija

Salas ievērojamo vietu apskate radīs priekšstatu gan par Tenerifes pagātni un tagadni, gan par visu Kanāriju arhipelāgu un iedzīvotājiem kopumā. Ekskursijas sākums no Las Amerikas, brauciens gar salas rietumu krastu līdz El Tanke, kur būs iespējama izjāde kamieļa mugurā. Pa ceļam, caurbraucot mazās pilsētiņas Santjago del Teide un Ehrosu, baudīsiet lieliskus skatus uz Teides vulkānu. Apstāšanās pie skatu laukuma Goročiko pilsētā, kas līdz 1706. gada vulkāna izvirdumam, kad zem lavas tika aprakta visa vecpilsētas daļa, bijusi lielākā Tenerifes ostas pilsēta. Pēc tam dosieties uz Ikod de los Vinos pilsētu, kas slavena ar tūkstošgadīgo pūķu koku un Sv. Marka baznīcu. Tieši šeit kādā no vīna pagrabiem jūs gaida vietējo vīnu un liķieru degustācija, starp tiem noteikti jānogaršo ”Karaļu vīns”.

Tūlīt pēc tam apmeklēsiet Abako muižu – divarpus gadsimtus seno māju-muzeju, kas sagaidīs jūs ar kokteili un Kanāriju folkloras grupas priekšnesumiem.

Tālāk sekos tematiskā parka „Pueblo Čiko” apmeklējums, kas piedāvā aplūkot Kanāriju salu arhitektūru, dabu, aborigēnu un kanāriešu tradīcijas mērogā 1:25. Sekos garšīgas pusdienas kādā no omulīgajiem parka restorāniem.

Ekskursijas nobeigumā - Kandelārijas pilsētas apskate. Apmeklēsiet baziliku, kurā atrodas slavenā kanāriešu aizbildnes - melnās Kandelāras Madonnas statuja, Kandelārijas laukumā redzēsiet īstus Kanāriju aborigēnus. Noslēgumā būs iespēja nopeldēties jūrā pie melno smilšu pludmales, vai tāpat vien pastaigāties pa pilsētas mazajām ieliņām un iepirkties suvenīru veikalos.

La Homēra sala

Brauciens ar prāmi no Los Kristianos ostas uz tuvējo Homēra salu - Kristofora Kolumba pēdējo pieturvietu pirms došanās ceļā uz Jauno Pasauli. Iepazīšanās ar Kanāriju salu vissenāko galvaspilsētu Sebastjan de la Homēru, kur saglabājušās arhipelāga vecākās celtnes. Ekskursijas laikā jums būs laiks pastaigai pilsētas ielās, bet vispirms apmeklēsiet Garahonajas vērtīgo lauru mežu rezervātu – UNESCO objektu. Ekskursijas laikā būs iespēja iepazīties ar salā izgudroto neparasto sazināšanās veidu - svilpojamo valodu. Ekskursijas laikā paredzētas pusdienas ar Homēra salas tradicionālās virtuves ēdieniem. Atgriešanās Tenerifē – ap 18:30.

Teides nacionālais rezervāts ar pusdienām strausu fermā

Šīs lieliskās ekskursijas laikā Jūs nokļūsiet vairāk kā 2400 metru augstumā virs okeāna līmeņa. Uz Teides rezervātu ved gleznains ceļš, kas vijas caur maziem kalnu ciematiņiem. Neaizmirstamu iespaidu atstāj biezie, virs mākoņiem peldošie priežu meži. Varenais Teides vulkāns (3718 m virs okeāna līmeņa), kas atrodas uz stāvām klintīm ieskauta vulkāniskā plato 17 km diametrā, ir Spānijas augstākā virsotne.

Daudzveidīgie vulkāniskie ieži, no kuriem daba izveidojusi Anatomisko Teātri, Zooparku; bagātā flora un fauna ar daudzām endēmiskajām sugām pārsteidz ar formu un krāsu spēli – tas viss padarīs neaizmirstamu šo braucienu.

Strausu fermā pusdienās nobaudīsiet milzu omleti un ekoloģiski tīro, holesterīnu nesaturošo strausu gaļu. Pastaiga pa strausu fermu iepazīstinās ar lielo putnu dzīvi, varēsiet iemūžināt bildēs savu mēģinājumu tos pabarot no rokas.

Safari

Iespaidiem bagāta diena salas rietumu daļā. Brauciens ar džipiem uz Guija de Izora, tālāk pa vulkānisko ainavu, pa ceļam caurbraucot gleznaino Maksa ciematiņu. Apstāšanās pie Garačiko skatu laukuma, no kura paveras skats uz kalnu ainavu, ciematiem un pilsētiņām. Pusdienas (dzērieni nav iekļauti cenā).

Viduslaiku pils

Vēlaties pagriezt laiku atpakaļ, pabūt īstā drošsirdīgo bruņinieku viduslaiku turnīrā? Pieņemiet Grāfa un Grāfienes ielūgumu uz San Migelas pili un gremdējieties Apaļā galda bruņinieku noslēpumainajā viduslaiku pasaulē. Gūsiet baudījumu no viduslaiku dzīrēm, nolūkojoties senlaicīgo augstmaņu jauniešu cīņās un atbalstot savu bruņinieku, kurš gūs uzvaru vai mirs taisnīgā cīņā, aizstāvot jūsu godu. Vakara noslēgumā ziemeļamerikāņu grupas „The Drifters” spožā uzstāšanās.

Flamenko šovs „Liktenis un kaisle”

... kādā no karaliskā galma karnevāliem slavenais mīlnieks Dons Žuans meklē jaunu upuri. Negaidot viņš satiekas ar čigānu taboru un ierauga skaisto Inesi...

Vai atceraties neatvairāmā spāņa un nabadzīgās čigānietes mīlas stāstu?

Slavenās spāņu horeogrāfes Karmenas Motas mūziklu „Liktenis un kaisle” Spānijas nacionālā baleta izpildījumā piedāvā „Piramide de Aron” koncertzāle. Tā ir iespēja baudīt muzikālu ceļojumu Spānijas kultūrā un tradīcijās caur pasaulslavenās operas „Dons Žuans” interpretāciju. Jaunais Karmenas Motas mūzikls ir klasiskais mīts par Donu Žuanu. Tas atgādina par to, ka īsta mīlestība pārvar visus šķēršļus un grūtības.

Exit Palace

Izsmalcināta koloniālā stilā celta koncertzāle,  atbilstoša vismūsdienīgākajām vizuālajām un pirotehnikas efektu prasībām. Lieliska vieta vakariņām un laika pavadīšanai, baudot starptautisku šovprogrammu. Dejas dzīvās mūzikas pavadījumā. Vakara nagla – tradicionālais spāņu balets, iluzionistu uzstāšanās, kaislīgās brazīliešu dejas.

Izbrauciens ar jahtu

Iedomājieties sevi par īstu jūras vilku, kas līdzīgi Kristoforam Kolumbam, Fernānam Magelānam vai Huanam Sebastjanam Elkanto šķel okeāna viļņus!

Ceļā dosieties ar jahtu „Mustcat” no Tenerifes dienvidu ostas „Kolon”. Šīs idilliskās atpūtas dienas laikā varēsiet no jūras puses novērtēt Kanāriju dabas skaistumu, iepazīties ar delfīniem, vaļiem, bruņurupučiem un lidojošajām zivīm to dabiskajā vidē – okeānā. Būs brīvais laiks, lai nopeldētos, pēc tam – pusdienas uz kuģa klāja. Nobaudīsiet paelju, kas garšo gan pieaugušajiem, gan bērniem. Pusdienas lieliski papildinās dzērieni no bezmaksas bāra.

Gran Kanārijas sala

Izbraukšana rīta agrumā no Santa Krūzas uz Las Palmasu. Brokastis netālu no Santa Katalīnas parka. Iepazīšanās ar Kanāriju raksturīgajām pilsētiņām Arukas un Teroriga, brauciens uz kalnaino salas centrālo daļu, Kruz de Texeda pilsētu. Skats uz Rok Nublo (1900m) virsotni. Pusdienas. Tālāk ceļš uz salas dienvidiem – Plaija de Ingleš un Maspalomasu, kur apskatīsiet smilšu kāpas. Vakarā atgriešanās Tenerifē ar ātrgaitas kuteri.

Lansarotes sala

Ekskursija sākas ar transfēru uz lidostu un pārlidojumu uz Lansarotes salu. Pirmā pietura brokastīm - kādā no vietējām pilsētiņām, kas lepojas ar tradicionālo balto māju arhitektūru (Mačera, Uga, Jaisa). Ekskursija turpinās uz Hanubio solončakiem, Los Erviderosas klinšaino krastu, El Golfo zaļo lagūnu.

Tālāk dosieties uz Timafaijas nacionālo rezervātu, pabūsiet Ugunīgajos Kalnos, kas slaveni ar „vulkānisko maršrutu”. Pēc rezervāta apskates - pusdienas Jaisas pilsētiņā. Nākamā pietura – vīnu degustācija kādā no Herijas  vīndaru apgabala vīna pagrabiem. Piedāvātajā vīnu kartē atradīsiet arī vietējās markas „Malvazia” vīnus. Tālāk ceļš vedīs uz salas ziemeļiem, pa ceļam redzēsiet salas seno galvaspilsētu Teguise, dabas ainavas no Arijas skatu laukuma, tūkstoš palmu ieleju un nelielus, gleznainus ciematiņus.

No Mirador del Rio skatu laukuma baudīsiet skatu uz kaimiņsalu Grasiosu, kas no šejienes redzama kā uz delnas.

Ekskursijas nobeigumā redzēsiet vulkānisko alu kompleksus Hameos del Agua un Kueva de los Verdes, kurp ceļš ved pa Konoras vulkāna lavas laukiem. Pēc šīs iespaidiem bagātās ekskursijas – ceļš uz lidostu un atgriešanās Tenerifē.

Ekskursijas cena atkarīga no interesentu skaita.

Lidojums ar helihopteru virs Tenerifes

Elpu aizraujošs lidojums virs aizām, salas dienvidu eksotiskās ainavas, neaizmirstami iespaidi.

Atlantikas zemūdens pasaule – niršana ar akvalangu

Instruktāža pie starptautiskās klases profesionāļiem, izmēģinājuma iegremdēšanās pie krasta, niršana no kutera okeānā.

Zemūdens motocikls

Tikai Tenerifē! Unikāla iespēja „pazīmēties” okeāna dibenā.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2019

Top.LV
Latvijas Reitingi