Viesnīcas Ibizā

Hotel Don Quijote 2**

Hotel Don Quijote 2**

Adrese: c/Pais vasc 10-12, 07800 Ibiza

Atrašanās vieta: 100 m līdz pludmalei, 1200 m līdz Ibizas centram, ērta atrašanās vieta Figueretas, tuvu pludmalei un sabiedriskajām vietām. Veikali, bāri un restorāni ir tikai 100 m attālumā.

Viesnīca: 9 stāvu ēka, 2 lifti. Vienkārša, ar ierobežotu pakalpojumu klāstu, restorāns tikai brokastīm, bārs un baseina bārs, TV-istaba un biljards. Uz jumta ir baseins pieaugušajiem un terase.

Numuri: Viesnīcā ir 116 numuri. Visi numuri ir mazi vai vidēja lieluma un ar vienkāršu iekārtojumu. Katrā numurā ir WC un duša. Lielāka daļa numuru ir domāti 2 personām, dažos ir iespējams ievietot papildus gultu. Skats pa logu ir uz ielu vai uz blakus esošajām ēkām.

Viesnīcā

Kopējais kondicionieris +
Restorāns +
Bārs +
Baseins +
Bērnu baseins -
Seifs par pap.sam.

Numuros

Kondicionieris -
Telefons +
TV -
Balkons +
Ledusskapis -

Apartamenti - viesnīca Stella Maris 3***

Apartamenti - viesnīca Stella Maris 3***

Adrese: Cala Grassio 07820, San Antonio de Portmany

Atrašanās vieta: Līdz pludmalei 500 m. Centrs San Antonio 4000 m. Viesnīca atrodas pie Cala Grassio un Cala Salada pludmalēm. Izdevīga autobusu satiksme ar San Antonio pilsētas centru, pietura 20 m no viesnīcas. Blakus viesnīcai ir supermārkets un restorāns.

Viesnīca: Liela viesnīca, daudz iespēju atpūtai un sportam. 3-stāvīgi korpusi ir izvietoti 130 000 m² lielā parka teritorijā. Piemērota arī ģimenes atpūtai. Kustība viesnīcā notiek visu diennakti, restorāns brokastīm un vakariņām, restorāns a la carte zem atklātas debess, vairāki bāri, diskotēka, supermārkets, bibliotēka, interneta pakalpojumi, ārsts, frizētava, veselības centrs, bērnu rotaļu laukums. Izklaides programmas bērniem un pieaugušajiem. Sportam- 2 pieaugušo un 1 bērnu baseini, pludmales volejbols, basketbols, volejbols un futbols, aerobika un tai-či, biljards, darts, teniss, minigolfs, 6 teniskorti, velosipēda noma.

Numuri: Viesnīcā ir 299 numuri, kas atrodas vairākos korpusos lielā teritorijā. Numuri ir dažāda izmēra: daļā numuru var izmitināt 1-3 cilvēkus, lielākajos apartamentos var izmitināt 2-4 cilvēkus.

Viesnīcā

Kopējais kondicionieris +
Restorāns 2
Bārs +
Baseins +
Bērnu baseins +
Seifs par pap.sam.

Numuros

Kondicionieris par pap.sam.
Telefons +
TV par pap.sam.
Balkons +
Ledusskapis +

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2019

Top.LV
Latvijas Reitingi