Ibiza

Informācija par Ibizu « Ibiza « Spānija

Tiem, kam patīk saule, izklaide līdz spēku izsīkumam, fantastiska brīva atmosfēra...

Galvaspilsēta: Ibiza, 30 000 iedzīvotāju

Iedzīvotāji: 100 000, vasarā daudzkārt palielinās tūristu skaita dēļ

Platība: 572 km². Ibiza ietilpst Baleāru arhipelāga salu grupā, pie kurām pieskaitāmas Maljorka un Menorka

Augstākais punkts: 475 m

Kāpēc Ibiza?

Baltu smilšu pludmales vairāku kilometru garumā un tirkīzzilais jūras ūdens padara Ibizu par īstu pērli, kurai īpašu šarmu piešķir arī brīvā un temperamentīgā nakts dzīve. Vasarā Ibiza ir pārpildīta ar tūristiem no visas pasaules un pārvēršas par atpūtas vietu ar kosmopolītisku atmosfēru.

Neskatoties uz vētraino nakts dzīvi, Ibiza ir piemērota arī ģimenes atpūtai, jo brīnišķīgās smilšainās pludmales un mierīgās viesnīcas ir piemērotas arī ģimenēm ar bērniem.

Ibizas šarmu piešķir arī tās mazie izmēri- vislielākie attālumi ir 15- 40 km un visi apskates objekti un atpūtas vietas ir viegli sasniedzamas. Pat ar velosipēdu ir iespējams apbraukt gandrīz visu salu.

Lidojumi uz Ibizu.

Informācija par Ibizu « Ibiza « Spānija

Piedāvajam jums iespēju patstāvīgi iepazīties ar apburošo salu Ibizu. Ar tiešo reisu no Tallinas jūs nokļūstat Maljorkā. Čarterreisi uz Maljorku lido no 03.06- 24.07. Pirmais reiss ilgst 9 dienas, no piektdienas līdz svētdienai. Sākot no 12.jūnija izlidošana notiek svētdienās ar lidmašīnu Boeing 737-500 aviokompānija Estonian Air. Lidmašīna lido no Tallinas līdz Palma de Maljorka apmeram 4 stundas.

Tālāk uz Ibizu var nokļūt ar kuģi vai lidmašīnu. Lielais prāmis līdz Ibizai peld 4 stundas, ar katamarānu šo attālumu var veikt 2 stundās, bet ar lidmašīnu 30 minūtēs. Saskaņā ar lidojumu grafiku vienu nakti vajadzēs pavadīt Maljorkā un pārējās sešas naktis Ibizā. Pēc vēlēšanās variet kombinēt divas brīnišķīgas vietas vienā ceļojumā- pavadīt 1 nedēļu Maljorkā un 1 nedēļu Ibizu. Mēs piedāvājam rezervēt viesnīcu, transfēru un aviobiļeti vai prāmja biļeti. Cenu tabulā atradīsiet orientējošās cenas un datumus.

Svarīga informācija tūristiem.

Automašīnu un motociklu noma: Ibiza ir tik maza, ka apbraucot apli pa salu jūs paspēsiet ieraudzīt visas vietas, kuras ir vērts redzēt tūristiem. Automašīnu variet iznomāt uz vienu dienu, sākot no 35 latiem dienā. Atļautais minimālais vecums vadītājam ir 21- 23 gadi. Motociklu variet izīrēt sākot no 29 latiem dienā, atļautais minimālais vecums ir 18 gadi.

Valoda: Mallorquini (vietējais dialekts) un spāņu valoda, tūristu reģionos arī angļu un vācu valoda.

Laikapstākļi: Maigs vidusjūras klimats. Sausas, karstas un saulainas vasaras.

Pludmales: Ibizā ir 56 smilšainas pludmales, kuru kopējais garums ir 18 km. Smiltis ir gaišas un smilšu zona ir līdz 25 m plata. Viena no lielākajām pludmalēm ir Playa d’en Bossa, kas atrodas 5 km no Ibizas pilsētas. Pludmales garums ir 700 metri, platums 20- 25 metri. Siltā un tīrā jūra, kuras caurskatāmība vietām ir līdz 40 metriem ir piemērota daivingam un citām ūdens izklaidēm. Ibizā ir arī klusākas vietas, kur variet baudīt mierīgu atpūtu.

Informācija par Ibizu « Ibiza « Spānija

Transports: Ibizā ir labi organizēts sabiedriskais transports. Autobusu satiksme ir pa visu salu, arī nakts autobusi, kuri braukā no pusnakts līdz 6-7 no rīta.Taksometros ir uzstādīti skaitītāji, kuru tarifs ir apmēram 1,9 EUR+ 0,75 EUR par katru nobraukto kilometru. Naktī 2,8 EUR. Starppilsētu tarifi ir sakot no 2,80 EUR+ 0,80EUR par katru nobraukto kilometru. Nakts tarifs ir 4,6 EUR. Ja pasūtiet taksometru pa telefonu jārēķinās ar piemaksu 3,4 EUR. Par bagāžu arī ir jamaksā 0,40EUR par 1 bagāžas vietu.

Attālumi:

  • Ibiza- 45 km plata un 25 km gara
  • Pilsēta Ibiza- San Antonio 16 km
  • Pilsēta Ibiza- Santa Eulalia 15 km
  • San Antonio- Santa Eulalia 17 km

Nakts dzīve: Karstajā sezonā no jūnija līdz augustam ir ļoti aktīva. Īpaši piemērota tiem, kam patīk izklaide brīvā stilā. Ieeja nakts klubos ir padārga- ap 20 LVL. Dzērieni nakts klubos arī nav lēti. Toties izvēle starp bāriem un klubiem ir ļoti liela, tiešām piemērota jebkurai gaumei.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2019

Top.LV
Latvijas Reitingi