Ekskursijas Gran Canaria salā

Loro parks Tenerifas salā 65 € (bērniem 33 €)
Ekskursija uz kaimiņsalu Tenerifi, bagātu ar dabas pērlēm, sākas ar braucienu autobusā uz Agaetes ostu agri no rīta, no tās ar tvaikoni notiek pārcelšanās uz Tenerifas ostu Santa Krusu. Pa ceļam uz kalniem apstāšanās La Esperanza ciemā, pēc tam ekskursija virzās kalnup 2000 m augstumā ar pārsteidzošu skatu uz Spānijas augstāko virsotni – 3718 m augsto El Teide vulkānu.

Nokļūšana lejā caur pasaulē skaistāko Orotava ieleju. Pati ilgākā apstāšanās – visvecākajā Kanāriju salu tūrisma pilsētā Puerto de la Krusā, Eiropas lielāko papagaiļu parku Loro Park apmeklējums. Pastaigai pa parku atvēlētas 3 – 3,5 stundas, lai nesteidzoties noraudzītos visdažādākajās papagaiļu, delfīnu un jūras lauvu izrādēs.
Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas.
Atgriešanās no Santa Krusas uz Las Palmasu ātrgaitas kuterī Fred Olsen. Uz viesnīcu jūs aizvedīs autobuss.

Gran Kanārijas lielā ekskursija 32 € (bērniem 16 €)
Gran Kanāriju apskates ekskursijas laikā iepazīšanās ar salas ievērojamākajām vietām, sīkāk uzzināsiet par salas tropisko augu valsti un vietējo iedzīvotāju ikdienu.
Pirmajā pieturvietā Ingenio ciemā lietišķās mākslas un rokdarbu muzeja Piedra apmeklējums. Turpmākais brauciens -  pa kalnu serpentīna ceļu caur Teldes un La Atalayas ciemiem. Maršruta galapunkts – vulkāna Bandama krāteris ar skaistumā un diženumā neatkārtojamo skatu uz piekrasti un Kanāriju salu galvaspilsētu Las Palmasu. Pastaiga pa Terori ciema ielām, kura arhitektūra pelnīti pieskaitāma salas ievērojamākajām vietām. Paredzēts arī baznīcas un parfimērijas muzeja apmeklējums.

Pēc pusdienām brauciens caur Valleseko ciemu uz Cruz de Tejedas skatu laukumu, no kurienes labi pārskatāms pasaulē lielākais bazalta monolīts Roque Nublole un kaimiņu sala Tenerife. Atceļā ekskursija virzīsies caur burvīgo mandeļu ieleju Ayacata, mazo, simpātisko pilsētiņu San Bartolome de Tirajana un Tūkstoš Palmu ieleju.

Las Palmasa, Casa Romantica 34 € (bērniem 17 €)
Brauciens uz Grand Kanāriju galvaspilsētu Las Palmasu. Pastaiga pa vecpilsētu. Sv. Annas katedrāles un Kristofera Kolumba mājas – muzeja apmeklējums. Pa ceļam apstāšanās tirgū un vietējo saldumu veikalā. Autobusa ekskursija pa Las Palmasas pilsētu un tās slaveno ostas rajonu. Ostas pilsētas Agaites apmeklējums salas ziemeļu daļā. Pa ceļam – iegriešanās banānu plantācijā. Pastaiga pa Agaiti un klinšu skulptūru apskate.
Pusdienas restorānā Casa Romantica ielejā, kas atrodas 5 km no ostas, apmēram 1400 m virs jūras līmeņa, un lepojas ar bieziem tropisko zaļumu pārpilniem dārziem. Pēc pusdienām brauciens pa klinšainajiem piekrastes ceļiem uz San Nikolasa ieleju. Brauciens uz Plaija del Ingelzu caur Puerto Riko un zvejnieku ciematu Arguineguin.
Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas.

Svētki alā – Fiesta de le Cueva 33 € (bērniem 18 €)
Jautrie svētki notiek 800 m augstu kalnos alā iekārtotā restorānā. Tur nokļūsiet, braucot caur Aguieme un Guayadeque ciemiem, kur tūristiem tiek piedāvāts apmeklēt dzīvojamās telpas un baznīcu alās un nogaršot vietējo iedzīvotāju delikateses – tepat Guayadeque ciemā pēc īpašas receptes mājās gatavotu sieru un cūkgaļu.
Pēc šīs neilgās apstāšanās ekskursija turpināsies tālāk kalnos uz restorānu alā, lai jautras mūzikas un deju programmas pavadījumā  jūs varētu baudīt Kanāriju salu tradicionālās vakariņas.

Iepirkšanās Las Palmasā 12 € (bērniem 6 €)
Iespēja apmeklēt katedrāli, Kolumba muzeju Las Palmasas vecpilsētā, kā arī iepazīties ar tirdzniecības ielām Triana, Las Arenas un El Corte Ingles un tajās izvietotajiem tirdzniecības centriem. Brīvo laiku var pavadīt Santa Catalinas parkā.

Lansarote 120 € (bērniem 90 €)
Ekskursijā uz Kanāriju arhipelāga vecāko salu Lansaroti ar vietējo lidmašīnu no Gran Kanāriju lidostas. Pēc ierašanās Lansarotē autobuss aizvedīs brokastis Yaizā. Tākāl ceļš garām Macheri un Uga ciemiem, Janubio sāls ražotnes apmeklējums. Pēc vēlēšanās - izjādes uz kamieļa pa  Montanas del Fuego vulkānu. Nākamā pieturvieta – nacionālais parks Timanfaya ar iespēju piedalīties ģeotermiskajos izmēģinājumos Islote de Hilario un aplūkot karsto zemes garozu.
Pusdienu pārtraukumus atkal Yaizā, kam seko La Geria vīna pagraba apmeklējums. Tālāk caur ciemiem Teguise un Haria un Tūkstoš Palmu ieleju ekskursija turpinās uz slaveno alu Jameos del Agus. Atgriešanās lidostā  caur Guatiza un Arrecife.

Safari ar džipiem 36 € (bērniem 21 €)
Brauciens vaļējos džipos pa vietām, kurp nebrauc autobusi. Ceļojums ilgst visu dienu, un tā programmā ietverts mazo kalnu ciematu, palmu oāžu un Kanāriju ezeru apmeklējums. Safari cenā iekļautas arī pusdienas.

Diena jūrā 40 € (bērniem 20 €)
Jūras ceļojums ar ērtu kuteri no Puerto Rico ostas uz Puerto Mogan līci, kur paredzēta divu stundu peldēšanās pietura. Par papildu samaksu varēsiet pavizināties ar skuteri un izmēģināt citus ūdens sporta veidus. Ekskursijas maksā ietilpst arī pusdienas un dzērieni visai dienai.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2019

Top.LV
Latvijas Reitingi