Ekskursijas Spānijā

Kosta Brava

Andora

Vienas dienas autobusa ekskursija. Iepazīšanās ar Kataloniju un pundurvalsti Andoru Pireneju pussalā starp Franciju un Spāniju. Būs laiks arī izdevīgiem pirkumiem Andoras beznodokļu zonas veikalos.

Port Aventura

Atrakcijas parka dažādās tematiskajās daļās: spāņu ciematā pie Vidusjūras Polinēzijas ciemā, imperatora laika Ķīnā, Meksikā, Mežonīgajos Rietumos. Pēc tumsas iestāšanās - uguņošana. Parkā ir daudz kafejnīcu, restorānu un veikalu. Cenā iekļauta ieejas biļete atrakciju parkā, par atrakcijām un izrādēm papildus nav jāmaksā. Ēdināšana ekskursijas cenā nav iekļauta.

Fiesta Aventura

Vakara ekskursija uz izklaides un atrakciju parku "Aventuras osta". Atrakcijas dažādās parka tematiskajās zonās: spāņu ciematā pie Vidusjūras, Polinēzijas ciemā, imperatora laika Ķīnā, Meksikā, Mežonīgajos Rietumos. Pēc tumsas iestāšanās - uguņošana. Parkā ir daudz kafejnīcu, restorānu un veikalu. Cenā iekļauta ieejas biļete atrakciju parkā, par atrakcijām un izrādēm papildus nav jāmaksā. Ēdināšana ekskursijas cenā nav iekļauta.

Barselonas apskate

Vienas dienas autobusa ekskursija. Iepazīšanās ar Katalonijas galvaspilsētu - Barselonu: Spānijas laukums un Nacionālā pils, spāņu ciemats, piemineklis Kolumbam, pilsētas galvenā iela - gājēju bulvāris Las Ramblas, slavenā arhitekta Gaudi projektētā svētās Ģimenes baznīca, Batlo māja, Gvelio parks. Apmeklēsiet arī Olimpisko ciematu. Pusdienas ekskursijas cenā nav iekļautas (pusdienām Jums tiks atvēlēta pusotra stunda).

Barselonas strūklakas

Ekskursijas laikā aplūkosiet pilsētas slavenākās vietas. Ekskursijas cenā ir iekļauta ieejas biļete futbola kluba "Barselona" muzejā. Brīvais laiks. Vakarā varēsiet vērot slavenās vakara strūklakas- gaismas, ūdens un mūzikas šovu.

Vēršu cīņas un Barselonas strūklakas

Īsa ekskursija un brīvais laiks Barselonā. Aplūkosiet pilsētas slavenākās vietas un pēc vēlēšanās - vēršu cīņas. Ieejas biļete uz vēršu cīņām nav iekļauta ekskursijas cenā. Vakarā varēsiet vērot slavenās vakara strūklakas – ūdens, gaismas un mūzikas šovu.

Akvārijs un strūklakas Barselonā

Īsa ekskursija un brīvais laiks Barselonā. Aplūkosiet pilsētas slavenākās vietas. Apmeklēsiet akvāriju ar eksotiskiem jūras dzīvniekiem pilsētas senajā ostā. Vakarā varēsiet vērot slavenās vakara strūklakas – ūdens, gaismas un mūzikas šovu.

Montseratas klosteris

Vienas dienas ekskursija. Klostera teritorijā, kas izvietota Montseratas kalnā, Jūs redzēsiet baziliku, slaveno "melno" Madonnu un varēsiet noklausīties brīnišķīgu zēnu kora koncertu.

Salvadora Dalī pasaule

Vienas dienas ekskursija. Apmeklēsiet 4.gs.pili Pubolā – Dalī dāvanu sievai. Spānijā slavenākā S. Dalī muzeja, ko veidojis pats mākslinieks, apmeklējums Figerasas pilsētā.

Rupit

Ekskursija pa Katalonijas seno pilsētiņu Rupit, kas apbur ar savām šaurajām ieliņām, seno zvanu torni un brīnišķīgo skatu uz ieleju no 845 m augstās klints. Pusdienas restorānā (nav iekļautas ekskursijas cenā). Pēc pusdienām - vīnu un liķiera "Ratafija" degustācija. Ekskursijas turpinājums uz Kastel-de-la-Roka - senu ciematu uz milzīgas bazalta klints. Apmeklēsiet Besalu pilsētu, kas ir slavena ar 14. gs. vecpilsētu un seno 12. gs. tiltu.

Kosta Brava

Autobusa ekskursija ilgst pusi dienas. Tossa de Mar pilsētiņā apmeklēsiet cietoksni, vecpilsētu un katedrāli. Būs brīvais laiks iepirkumiem. Pēc tam apmeklēsiet Sant Felū pilsētu.

Bruņinieku turnīrs

Valtorderi pilī vērosiet bruņinieku sacīkstes un piedalīties īstās dzīrēs. Vakariņu laikā Jūs cienās ar zupu, ceptu cāli, cūkas ribiņām, saldējumu, vīnu. Pēc turnīra citā zālē redzēsiet spāņu flamenko dejas vakars.

Gran Palace

Tas ir lielākais un pazīstamākais nakts klubs Kosta Bravā. Programmā - spāņu balets, dejas, izklaides programma, diskotēka. Biļetes cenā iekļauta arī pudele vīna vai atspirdzinoši dzērieni.

Šovs "Spāņu naktis": "La Siesta" un "La Masia"

Kaislīgais flamenko, spāņu balets, diskotēka un vakariņas: uzkodas, salāti, siltie ēdieni, deserts un dzērienu izvēle.

Waterworld parks

Ieejas biļete uz vienu dienu.

Kosta Dorada

Spāņu naktis

Nakts programma Diverti pilī. Programmas pirmajā daļā - priekšnesumi ar zirgiem, otrajā - spāņu flamenko dejotāju uzstāšanās. Saldumi, vīns, šampanietis un atspirdzinošie dzērieni ietilpst ekskursijas cenā.

Barselona vakarā

Ekskursija uz Barselonu - stadions un futbola kluba "Barselona" muzejs. Senā osta ar pieminekli Kolumbam, no kurienes sākas pilsētas galvenā iela - Las Ramblas bulvāris. Varēsiet izvēlēties pastaigu pa bulvāri vai akvārija apmeklējumu Barselonas senajā ostā, kur varēsiet apbrīnot eksotiskos jūras dzīvniekus. Redzēsiet Olimpisko ciematu, kurā patlaban izvietots kultūras un tirdzniecības komplekss. Vakarā slavenās strūklakas, kas sniegs iespaidīgu ūdens, gaismas un mūzikas šovu.

Barselona modern stilā

Ekskursijas laikā redzēsiet slavenā arhitekta Gaudi projektētās celtnes - svētās Ģimenes baznīcu un Mila māju - vienu no slavenākajām celtnēm pasaulē, kas celta modern stilā. Brīvais laiks pastaigai vai iepirkumiem Barselonas centrā.

Apskates ekskursija Barselonā

Ekskursijas laikā Barselonā apmeklēsiet stadionu un futbola kluba "Barselona" muzeju, Olimpisko ciematu, kurā patlaban izvietots kultūras un tirdzniecības komplekss, Mondžuk kalnu, kur 1888. gadā un 1929. gadā notika pasaules izstādes un 1992. gada olimpiādes atklāšana. Aplūkosiet Olimpisko stadionu un nacionālo izstāžu pili, Katalonijas laukumu ar pieminekli Kolumbam, apmeklēsiet slaveno arhitekta Gaudi projektēto ansambli - svētās Ģimenes baznīcu. Pastaiga pa pilsētas galveno ielu - Las Ramblas.

Vēršu cīņas Barselonā

Ieejas biļete uz vēršu cīņām.

Reus

Pusi dienas - ekskursija uz pilsētiņu, kas dibināta 12. gs. un ilgu laiku bija reģiona galvenais tirdzniecības centrs. Reus uzplauka 17. gs., kad tā bija Katalonijas otra lielākā pilsēta pēc Barselonas. Reus ir arhitekta A. Gaudi dzimtā pilsēta. Vecpilsētā redzēsiet tādus arhitektūras pieminekļus kā Bofarul pili, teātri Fortūna, ģenerāļa Prima laukumu, svētā Pētera baznīcu. Šeit ir daudz tirdzniecības centru un Jums būs brīvais laiks pastaigām vai iepirkumiem.

Montseratas klosteris

Tā ir svētākā un skaistākā vieta Katalonijā. Klosterī, kas atrodas Montseratas kalnā, redzēsiet baziliku, "melno" Madonnu un varēsiet noklausīties brīnišķīgu zēnu kora koncertu. Atceļā uz viesnīcu - vienas no lielākajām vīna un brendija rūpnīcas "Torres" apmeklējums, vīna degustācija, iepazīšanās ar vīna ražošanas procesu un vīnogu šķirnēm. Ieejas biļete rūpnīcā ir iekļauta ekskursijas cenā.

Peniskola un Ebro upes delta

Vienas dienas ekskursija. Tāpat kā Alhambra Andalūzijā, arī Peniskolas pils un vecpilsēta ir viens no tūristu visvairāk apmeklētajiem kultūras pieminekļiem Spānijā. Peniskolas vecākā daļa atrodas uz salas Vidusjūrā. Īpašu valdzinājumu šai pilsētai piešķir šaurās ieliņas un omulīgie, balti krāsotie namiņi ar ziedu pārpilniem balkoniņiem. Pēc Pensikolas apmeklēsiet vienu no lielākajām Pireneju pussalas upēm - Ebro, kas ietek Vidusjūrā. Šīs upes delta aizņem 320 km² platību, daļa no tās ir dabas rezervāts.

Andora

Vienas dienas autobusa ekskursija. Iepazīšanās ar Kataloniju un pundurvalsti Andoru Pireneju pussalā starp Franciju un Spāniju. Būs laiks arī izdevīgiem pirkumiem Andoras beznodokļu zonas veikalos.

Salvadora Dalī muzejs

Dosieties uz Spānijā lielāko un slavenāko, paša mākslinieka radīto, S. Dalī muzeju Figeras pilsētā. Pirms tam redzēsiet 4. gs. pili Pubol, kuru Dalī uzdāvināja savai sievai Galai.

Taragona

Apskates ekskursija ar autobusu ilgst pusi dienas. Senās Romas impērijas bijusī galvaspilsēta, kurā no 1.gs. līdz mūsu dienām ir saglabājies amfiteātris, aizsargvalnis, katedrāle un citi kultūras pieminekļi. Visa Taragonas pilsētiņa ir kā brīvdabas muzejs jūras krastā zem klajām debesīm. Taragonas pilsētiņa ir iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā.

Barselonas zooparks

Ekskursijas sākumā apmeklēsiet stadionu un futbola kluba "Barselona" muzeju. Pēc tam zooparkā starp koku un dekoratīvo augu apstādījumiem varēsiet aplūkot dažādus dzīvniekus no visas pasaules. Atgriezušies pilsētas centrā, varēsiet izmantot brīvo laiku pastaigām pa pilsētas galveno gājēju ielu - Las Ramblas bulvāri.

Akvaleons

Vienas dienas ekskursija uz ūdens atrakciju un safari parku – Akvaleons. Safari parkā varēsiet vērot dzīvniekus brīvā dabā. Pēc tam - izklaides ūdens atrakciju parkā.

Brauciens ar džipiem

Brauciens ar džipiem pa līkumotiem kalnu ceļiem. Iepazīšanās ar kataloniešu ciematiņiem, kalnu dabu, arābu cietokšņa apmeklējums. Peldēšanās kalnu ezerā.

Bruņinieku turnīrs

Pēc pusdienām ar autobusu dosieties no Salou uz Barselonu. Apmēram 2 stundas brīva laika pie senās ostas, kur varēsiet aplūkot akvāriju. Pēc tam Torderi pilī vērosiet bruņinieku sacīkstes un piedalīsieties īstās dzīrēs. Pēc turnīra citā zālē redzēsiet lielisku spāņu flamenko šovu.

Klosteris Poblet

Ekskursija ilgst pusi dienas. Klosteris atrodas 20 km no Salou, celts laikā starp 12. un 18. gs. un vēlāk restaurēts, varēsiet iepazīties ar mūku ikdienu.

Botāniskais dārzs Parks Sama

Ekskursija ilgst pusi dienas. Brīnišķīgs botāniskais dārzs, mākslīgi veidoti ezeri ar daudzveidīgu floru un faunu. Dārzs atrodas 13 km no Salou, netālu no Kambrils pilsētiņas. Pēc tam apmeklēsiet kapelu "Mare de deau de la Roka" uz 294 m augstas klints, no kurienes paveras brīnišķīga apkārtnes panorāma.

Bonavistas tirgus

Autobusa ekskursija ilgst pusi dienas. Brauciens uz vienu no Taragonas rajoniem - Bonavistu, kas slavens ar savu svētdienas tirgu - lielāko visā Kosta Dorada piekrastē.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2019

Top.LV
Latvijas Reitingi