Ekskursijas no Algarves

Piedāvājam jums izvēlei ekskursijas. Priekš ekskursiju vadīšanas igauņu valodā ir nepieciešami 25 cilvēki (ir atkarīgs no ekskursijas, ir iespējams mazāks cilvēku skaits). Gadījumā ja cilvēku skaits būs mazāks nekā vajadzīgs, ekskurisja tiks vadīta citā valodā (angļu vai vācu). Krievu valodā ekskurisjas Algarvē netiek vadītas.

Gadījumā, ja grupā būs 15 dalībnieku, tad kopā ar jums dosies Horizon Travel pārstāvis. Reģistrēšanās ekskursijāi – saistību, no tā var būt atkarīga ekskursijas vadīšana igauņu valodā. Par ekskursiju ir jāmaksā Igaunijā kronas vai uz vietas ar skaidru naudu, eiro.

Bērniem līdz 5 gadiem ekskursijas ir bezmaksas, vecuma no 5 – 12 gadi darbojas 50% atlaide.

NB! Atkarībā no ekskursijas laika, ekskurisju cenas var mazliet mainīties, tāpēc uz vasaras periodu Algarvē cenas oficiāli vēl nav sastādītas. Obligāti tiks palielināts piedāvāto ekskursiju klāsts – pievienosies braucieni ar kuģi pa Algarves pludmali. Precīzu informāciju par cenām un programmām pirms izbraukšanas atradīsiet mūsu mājas lapā : http://www.horzontravel.ee

Vēsturiskā Algarve – Silves, Monhik, Lagos (vesela diena)

Brīnišķīga iespēja iepazīties ar galvenajiem Algarves rietumu daļas ievēribas cienīgajiem objektiem un dabu. Apmeklēsim mauru cietoksni – pilsētu Silvesu, redzēsim veco pilsētu un uzkāpsim kalnā apskatīt cietokšņa drupas. Aizbrauksim uz ģeogrāfiski augstāko punktu Monhik kalnā Foia (902 metri), no turienes paveras skaists skats uz Algarvi. Iepazīsimies ar ainavu pilsētu Lagosu, kur atradās pirmais Eiropā vergu tirgus un no kurienes sākās daudzas ievērības cienīgas atklajumu ekspedīcijas. Dosimies uz Eiropas dienvid-rietumu virsotni, uz mis Svētais Vinsentsa, kas kādreiz skaitījās pasaules gals. Tapat mums būs pārtraukums priekš pusdienām (nav iekļautas samaksā).

Galvaspilsēta Lisabona (viena diena)

Gara dienas ekskurisja, par cik Lisabona atrodas 285 km attālumā. Dienas laikā, mēs iepazīsimies ar pilsētas arhitektūras ievēribas cienīgajiem objektiem un gūsim ieskatu pilsētas vēsturē. Apmeklēsim Eronomisa klosteri, pilsētas vēsturisko daļu – Belenu un Alfamu, mūsdienu pilsētu. Brīvais laiks priekš pastaigām pa pilsētu un iepirkšanās. Pusdienas nav iekļautas cenā.

Galvaspilsēta Lisabona, Sintra, Kasaisa un Estorila (2 dienas)

Divu dienu ekskursija uz Portugāles galvas pilsētu Lisabonu. Iepazīsimies ar pilsētas arhitektūras ievēribas cienīgajiem objektiem un gūsim ieskatu pilsētas vēsturē. Redzēsim dažādas pilsētas vēsturiskās daļas, pēc pusdienām veiksim ekskurisju uz pilsētas daļu Alfamu un mauru laika cietoksni Castelo de Säo Jorge. Vakarā ver ņemt dalību priekšnesumā – fado (par papildus samaksu). Naktsmītne Lisabonā. Otrajā ekskursijas dienā apmeklēsim Lisabonas apkaimi, iepazīsimies ar Sintra, Kasais un Estorilu, kas pārsteidz ar izdevušos un brīnišķīgu arhitektūru. No viņām Sintra ir iekļauta JUNESKO starptautisko mantojumu sarakstā. Sintra apmeklēsim karaļu 18. gs. vasaras rezidenci. Pēc pusdienām atgriežamies Algarvē.

Evoras un Portugāles vīni (viena diena)

Evoras pilsēta (180 km no Faro) – pilsēta ar bagātu vēsturi un kultūru, pilsēta kas ir iekļauta JUNESKO starptautisko mantojumu sarakstā. Šeit atrodas unikāli ievērības cienīgi objekti, vēstures perioda pieminekļi, tādi kā romiešu laika pils, viduslaiku vecpilsēta, izcilā katedrale. Bez šaubām pretīgas sajūtas izraisa, Svēta Franciska baznīcas kapela, kas ir celta no cilvēku kauliem.
Pēc pusdienām apmeklēsim vienu no vīna pagrabiem un iepazīsimies ar Portugāles vīnu meistaru darbu. Pusdienas nav iekļautas samaksā.

Safari (vesela diena, samaksā ir iekļautas pusdienas)

Strauja diena, kuras laikā, mēs izbrauksim ar džipu pa mazajiem apkaimes ceļiem, redzēsim daudz skaistu dabas skatu, mīļus ciematiņus, un gūsim priekštatu par to, kā norit dzīve ārpus kurorta. Pa ceļam veiksim dažas apstāšanās. Apmeklēsim augstākās Algarves vietas, kalnus Pikotat (650 metri) un Foija (905 metri), no kurienes paveras neatkārtojams skats uz Portimao, Alvorilu un Lagosu. Monhik kalnos veiksim kafijas pauzi. Mums ir iespēja paskatīties, kā vietējie iedzīvotāji taisa medronho un nobaudīt to. Pusdienās piedāva tradicionālo vistu piri-piri. Pēc pusdienām iepazīsimies ar dzīvi vietējajās fermās, pēc tam veiksim apstāšanos, lai papeldētos pie viena aizprosta. Pēc tam dodamies atpakaļ uz viesnīcu.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2019

Top.LV
Latvijas Reitingi