Ekskursijas Langkawi salā

Langkavi salas tūre (Langkawi island tour)

Ekskursijas sākums: 09:00
Ekskursijas ilgums: ~4 stundas

Atslābinieties un izbaudiet salas leģendas, apskates un atrakciju vietas! Galvenie objekti: Atma Alam – iepazīsieties ar tradicionālo batikošanas procesu, kurā izmanto vasku un krāsas. Mahsuri mauzolejs – leģendārās princeses Mahsuri atdusas vieta. Ērgļa laukums (Eagle Square) – viens no Langkavi simboliem. Kuah pilsēta (Kuah Town) – gar krastu stiepjas ieliņa ar vietējo suvenīru veikaliņiem.

Alu un mangrovju tūre (Cave & mangrove tour)

Ekskursijas sākums: 09:00
Ekskursijas ilgums: ~ 6 stundas
Cenā iekļautas pusdienas

Brauciens ar pārsteidzošiem pagriezieniem pa kanāliem, kur atklāsiet unikālas dzīvnieku slēptuves un augus. Galvenās apskates vietas: Sikspārņu ala (Bat Cave) ar stalaktītiem, stalagmītiem un vairākiem simtiem lielo sikspārņu (fruit bats), kuri dzīvo alā. Mangrovju džungļi – mangrovju saknes virs ūdens līmeņa. Atklājiet fantastiskos dzīvniekus un augus, kuri raduši mājvietu mangrovju džungļos. Zivjaudzētava – iepazīsieties ar vietējo iedzīvotāju tradicionāliem zivju audzēšanas un barošanas veidiem.

Ērgļu barošana – galvenais ekskursijas pasākums – vērosiet, kā putni mēģina viens otru barošanas laikā piemānīt. Atspirdzinoša pelde pludmalē (atkarīga no ūdens apstākļiem).

Ievērojiet: līdz jāņem foto vai video kameru, dvieli, peldkostīmu, ērtus apavus, pretsaules krēmu!

Lēkšanas tūre (Island hopping tour)

Ekskursijas ilgums: 09:00
Ekskursijas ilgums: 4 stundas

Lēkšana ir viena no populārākajām aktivitātēm Langkavi. Atklājiet salas ūdeņus: Pregnant Maiden sala ar saldūdens ezeru, kas slēpjas dziļi mežos. Pēc leģendas jaunava svētījusi ezera ūdeni un tas brīnumaini palīdzot sievietēm. Beras Basah sala ar iespēju baudīt ūdens sporta veidus, peldēt vai gulšņāt pludmalē.

Ievērojiet: līdz jāņem dvieli, pretsaules krēmu, peldkostīmu un ērtus apavus!

Dzīvnieku paradīze (Animal paradise)

Ekskursijas sākums: 09:00
Ekskursijas ilgums: 4 stundas

Tūres laikā iepazīsiet zemūdens pasauli, krokodilus, putnus... Zemūdens pasaule Pantai Cenang ir viens no lielākajiem saldūdens un sāļūdens akvārijiem Āzijā ar vairāk kā 5000 zivju sugām un vairāk kā 500 citiem eksponātiem. Krokodilu ferma Teluk Datai, aptuveni 30 km no Kuah ar aptuveni 1000 krokodiliem, ieskaitot retas sugas un dažus aligatorus. Putnu parks – iespēja vērot putnus brīvā dabā, pat paturēt rokās ērgli.

Golfs Gunung Raya vai Datai (Tee off at Gunung Raya or Datai)

Ekskursijas sākums: 08:00
Ekskursijas ilgums: ~ 4 stundas
Minimums 2 personas

Gunung Raya – laukums majestātiskā Gunung Raya kalna pakājē, viens no gleznainākajiem Langkavi golfa laukumiem 300 akru platībā. Pilnībā atbilstošs starptautiskajiem standartiem, tas var rosināt jebkura pieredzējuša golfa spēlētāja apetīti. Datai Golf Couse – Gunung Mat Chincang pakājē, to ieskauj miljoniem gadus sens lietus mežs un Andamanu jūra.

Snorkelēšana (no platformas) (Snorkelling trip (reef platform))

Ekskursijas sākums: 08:00
Ekskursijas ilgums: ~ 8 stundas
Cenā iekļautas pusdienas

Koraļļu dārzs Pulau Payar ūdeņos ir viens no aizraujošākajiem pasaulē! Neaprakstāmi skaisti koraļļi skatāmi zem ūdens. Īsta dabas paradīze.

Paketes cenā iekļauts: transfērs no un uz viesnīcu; kruīzs ar laivu uz jūras parku, pusdienas uz rifa platformas; snorkelēšanas inventārs un platforma; laiva ar stika dibenu; niršanas ekipējums (tikai pieredzējušiem nirējiem).

Snorkelēšana (pludmalē) (Snorkelling trip (on the beach))

Ekskursijas sākums: 08:00
Eksursijas ilgums: ~ 8 stundas
Cenā iekļautas pusdienas

Pulau Payar Marine Park ar aptuveni 2 km garu un 250 metrus platu pludmali. Salas labākā īpašība ir daudzveidīgā jūras dzīve. Ūdens ir tik skaidrs, ka no ūdens līmeņa redzēsiet neskaitāmus koraļļu ziedus jūras gultnē.

Paketes cenā iekļauts: rīta kafija Langkavi jahtklubā, transfērs no un uz viesnīcu, transfērs uz un no jūras parka, pusdienas (līdzdotās) pludmalē, snorkelēšanas un daivinga (tikai pieredzējušiem nirējiem) inventārs.

Dienas kruīzs (Full day cruise)

Ekskursijas sākums: 09:15
Ekskusijas ilgums: 6 stundas
Ekskursija tiek piedāvāta katru dienu
Cenā iekļautas pusdienas (bufetes galds vai pikniks pludmalē).

Kruīzs ar jahtu ar pilnu apkalpi ģimenes un draugu lokā.

Saulrieta kruīzs (Sunset cruises)

Ekskursijas sākums: 16:30 un 16:45
Ekskursijas ilgums: ~ 3 stundas
Ekskursija tiek piedāvāta pirmdienās, trešdienās un piektdienās (kokteilis); otrdienās, ceturtdienās un sestdienās (vakariņas pludmalē).

Aizraujošs kruīzs Andamanu jūrā, vērojot Langkavi salu. Vērosiet burvīgu tropisko saulrietu. Atpūta sālsūdens džakuzi.

Paketes cenā iekļauts: alus bārs, vīns un alkoholiskie dzērieni, kokteiļi, sulas, minerālūdens, ēdieni pēc programmas.

Ievērojiet: transfērs uz/no viesnīcas par papildus samaksu! Līdz jāņem peldkostīmu un dvieli, lai izbaudītu sālsūdens džakuzi.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2020

Top.LV
Latvijas Reitingi