Ekskursijas Kualalumpurā

Kualalumpuras apskates eksursija

Ekskursijas ilgums: 4 stundas.
Populārākā no ekskursijām Kualalumpurā. Tā palīdz iepazīt un ieraudzīt Kualalumpuru visā krāšņumā, atklāj tās finansiālā uzplaukuma noslēpumu, Malaizijas sociālo un politisko stabilitāti, kā arī ļauj iepazīt vietējās parašas un tradīcijas. Gardēži iepazīsies ar vietējās virtuves delikatesēm.

Batu alas – Hindu templis un mērkaķi

Ekskursijas ilgums: 4 stundas.
Malaizijā atrodas lielākās alas pasaulē, dažās no tām pat var lidot helikopters. Jums ir unikāla iespēja apmeklēt vienu no tām, skaistāko dabas pieminekli, Batu alas. Alā atrodas hindu templis, mīt mērkaķu bari. Tūres laikā apmeklēsiet lielāko un vecāko alvas lietuvi pasaulē, kuras ražojumi tiek pārdoti visā pasaulē.

Pusdienas/vakariņas Kualalumpuras TV tornī

Pusdienas: 12:00 – 14:45, vakariņas: 19:00 – 23:00.
Restorāna kustīgā platforma atklāj panorāmas skatu uz pilsētu no 300 m augstuma. Restorānā “Atmosphere 360” - bufetes (zviedru) galds ar āzijas un starptautiskās virtuves ēdieniem. Jūs pārsteigs plašā jūras produktu, desertu un tropu augļu piedāvājuma daudzveidība. Pusdienas vai vakariņas iesakām rezervēt ne mazāk kā diennakti iepriekš!

Putradžaja – nākotnes pilsēta

Ekskursijas ilgums: 4 stundas.
Jaunā valdības pilsētiņa Putradžaja pārsteidz ar skaistumu un monumentalitāti. Tā atrodastikai 30 km attālumā no Kualalumpuras un nākotnē plānots, ka tā būs oficiālā Malaizijasgalvaspilsēta. Labākie pasaules arhitekti projektēja un būvēja šo pilsētu-dārzu, kurāpastāvīgi notiek krāšņākie valsts festivāli. Interesanti, ka Kazahstānas Astana lielā mērā irPutradžajas kopija.

Burvīgā ūdenskritumu pasaule

Ekskursijas ilgums: 4 stundas.
Kualalumpuru ieskauj vairāk kā 50 ūdenskritumi! Mēs Jūs aizvedīsim uz vienu noskaistākajiem un lielākajiem, ko veido 7 pakāpieni. Neaizmirstiet peldkostīmu, jo šī ir lieliskavieta, kur atsvaidzināties. Kā arī paņemiet līdz cienastu (banānus, riekstus) apkārtnesvaldniekiem mērkaķīšiem.

Sudraba mērkaķu pakalns, gaismekļu upe

Ekskursijas ilgums: 5 – 6 stundas.
Izbraucot no Kualalumpuras pirms saulrieta, dosieties ar banāniem pabarot pūkainossudrabainos mērkaķīšus, kuru uzvedība vairāk atgādina kaķus. Pēc tam Kuala Selangorāsēdīsieties laivā un dosieties izbraucienā pa upi. Upes krastos izlikti miljoni uguntiņu.Pasaulē ir tikai divas vietas, kur iespējams vērot šādu “Ziemassvētku brīnumu” - Amazonesdžungļos un Malaizijā. Patiesi pasakaino izbraukumu Jūs nekad neaizmirsīsiet!

Vēsturiskā melaka

Ekskursijas ilgums: 8 – 10 stundas.
Apmeklēsiet “mazo Portugāli” Malaizijas sirdī, precīzāk – senāko pilsētu – Melaku. Eiropeiskaatmosfēra, daudz muzeju, cietokšņi, senas baznīcas un tempļi, antikvariāti, un, protams,osta. Tajā līdz mūsdienām preču apmaiņai ierodas kuģi no visas pasaules. Vizināsieties arupju tramvaju, ieelposiet neatkārtojamu vēstures elpu, kas dveš no katras ēkas.

Kamerūnas augstiene

Ekskursijas ilgums: 11 – 12 stundas.
1500 metru augstumā atrodas neticami skaists plato. Maigs, salīdzinoši pavēss klimats untīrs gaiss palīdz atslābināties, padara šo vietu ļoti populāru tropu svelmē nogurušo viesuvidū. Senās aborigēnu ciltis līdz mūsdienām dzīvo džungļos, kur Jums būs iespēja apmeklētmājas uz pāļiem. Ja paveiksies, redzēsiet arī pasaulē lielāko ziedu – raflēziju! Diametrā tasvar sasniegt 2 metrus. Jūs pabūsiet gleznainās tējas plantācijās, iepazīsiet dažādās populārādzēriena ražošanas metodes, apmeklēsiet biškopjus un rožu dārzu. Kamerūnas augstiene irvienīgā vieta Malaizijā, kur visu gadu aug zemenes.

Gentingas augstiene

Ekskursijas ilgums: 4 – 8 stundas.
Tikai 1,5 stundas brauciena attālumā no dinamiskās Kualalumpuras atrodas izklaižu pilsēta.Vēsais gaiss (17 — 20°С) ļauj pilnībā atslābināties, bet daudzās atrakcijas paaugstinaadrenalīna līmeni katram, kas to vēlas. Pasaulē ātrākais un DA Āzijā garākais funikulierisuzvedīs Jūs 2000 metru augstumā, pašā kalna virsotnē. Tur atrodas vairāki desmitiviesnīcu, kazino un citas izklaides iestādes. Pārbaudiet sevi uz izpletņlēkšanas simulatora!Apmeklēsiet, tūristu vārdiem runājot, šausmīgāko šausmu istabu un neparasto lietu muzejuvai vienkārši pastaigāsiet miniatūrā pasaulē, kur skatāmi līdz pat 20 metrus augsti Eifeļatorņa, Brīvības statujas, Petronas dvīņu torņu un citu celtņu maketi.

Uguns pilsēta – dārzs

Ekskursijas ilgums: 4 stundas.
Naksnīgā Kualalumpura ir “uguns dārzs”, kura skaistums apbur. Dvīņu torņi spīd gluži kākristāls, sarkanas uguntiņas iedegas ķīniešu kvartālā, izgaismojas izklaižu rajoni, kur pēcdarba dienas malaizieši dodas uz restorāniem un bāriem. Jūs sirsnīgi sagaidīs vienā noskaistākajiem pilsētas restorāniem, kur varēsiet baudīt vietējās virtuves šedevrus unkrāšņas Malaizijas tautu dejas.

Pārsteidzošo atklājumu pasaule

Ekskursijas ilgums: 5 – 6 stundas.
Aizraujošā ceļojumā bērni, pusaudži un vecāki uzzinās milzumu jaunu faktu par dzīvnieku,zivju,putnuun mūsu planētasdzīvikopumā.Ekskursijasdalībniekinokļūsjūraspārsteidzošajā pasaulē Kualalumpuras okeanārijā, bet pēc tam interaktīvajā zinātniskobrīnumu muzejā Petronas dvīņu torņos, lai veiktu virkni atklājumu. Muzeju kā pieaugušie, tābērni atcerēsies ar neskaitāmiem sarežģītiem uzdevumiem un interesantiem fizikasefektiem. Aizraujošais ceļojums tehnoloģiju un trīsdimensiju pasaulē, emociju jūrā! Iesakāmšo dienu veltīt bērniem. Viņi būs patiesā sajūsmā!

Izklaužu un ūdens atrakciju parki

Ekskursijas ilgums: 7 – 8 stundas.
Ekskursija izjūtu pasaulē. Tās laikā apmeklēsiet vienu no lielākajiem akvaparkiem pasaulē,kā arī ekstrēmu izklaižu parku, kur ar kvadraciklu iespējams vizināties pa džungļiem, vai līdzmatu galiņiem “ienirt” interaktīvā zooparkā. Katram tā iemītniekam var pieskarties unpaglaudīt. Apsolām Jums piesātinātu, jautru, aktīvu un jaunu, neaizmirstamu sajūtu pilnudienu!

Tropu zooparks

Ekskursijas ilgums: 4 stundas.
Lieliska vieta atpūtai, bērni būs sajūsmā! Ziloņi, tīģeri, peļubrieži, zivis cilvēka izmērā,gigantiski bruņurupuči... Dzīvnieki uzturas volēros un jūtas šeit lieliski. Zooparkā ir iespējapabarot lidojošās lapsas, orangutānus, žirafes. Parkā kursē neliels tramvajs, kas vizinaapmeklētājus pa dažādām zooloģiskā dārza zonām.

Dārzi un parki

Ekskursijas ilgums: 4 – 6 stundas.
Kualalumpuras dārzi un parki ir satriecoši, tie pārsteidz ar Malaizijas floras un faunasbagātību. 90 ha platībā atrodas 5 parki: pasaulē lielākais putnu parks, kurā spārnotieskaistuļi lido un lepni pastaigājas, kā arī tropu taureņu, peļu briežu, orhideju un hibiskuparki. Bez tam parkos ir simtiem mērkaķu, kuri cenšas saņemt cienastu no dāsnajiemtūristiem.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2019

Top.LV
Latvijas Reitingi