Ekskursijas Madeiras salā

Ekskursijas noteiktās dienās angļu valodā.
Cenas ir orientējošas un varmainītes!

Ekskursija pa pilsētu, Monte (puse dienas) 20 EUR/10 EUR

Pilsētas galveno objektu apskate, tai skaitā – tirgus un slavenā izšuvumu darbnīca. Pēc tam brauciens uz Monte, kur skatāma Nossa Senhora de Monte baznīca. Pēc vēlēšanās – iespējams brauciens ar ragavām no kalna. Atpakaļceļā vīna pagrabiņa apmeklējums Funšalā, slaveno Madeiras vīnu degustācija.

Porto Moniz (visa diena) 56 EUR/28 EUR

Brauciens gar Câmara de Lobos zvejniekciemu, vērojot neaizmirstamus jūras skatus no Cabo Girão skatu platformas. Apburošā Ribeira Brava pilsētiņa. Brauciens uz otru salas pusi caur Serra de Água un Encumeada ielejām, pa tuneli. Pusdienas Porto Monizā, pilsētas apskate. Atpakaļceļš uz Funšalu, apskatot Paul da Serrat, Caltheat un Ponta do Sol.

Gājiens kalnos (puse dienas) 30 EUR/15 EUR

Brauciens ar autobusu kalnos, kur sākas taka Levada do Vale Paraíso. Aktīvās atpūtas cienītājiem gājiens gar levadām, kas ir čūskveidīgu kanālu tīkls, kuru izveidojuši pirmie iedzīvotāji, lai savāktu un novadītu ūdeni no mitrajiem salas ziemeļu rajoniem uz sauso dienvidu pusi. Dominējošie ziemeņu vēji mirtumu atnes tikai ziemeļu piekrastei un kalniem. Pateicoties levadām, ūdeni saņem arī D piekrastē, kur lietus reizēm nelīst pus gadu. Līdzīgi kanāli ir arī citur, bet tikai Madeirā to skaits ir tik liels un nekur citur tiem nav tik ērtas piekļuves.Gar kanāliem visur ir ērtas takas, vietām tuneļi...

Dārzi (puse dienas) 28 EUR/14 EUR

Botāniskā dārza un putnu parka apmeklējums. Speciālais orhideju dārzs, kur ziedus iesējams iegādāties gan grieztā veidā, gan podiņos.

Nacionālais vakars (pasākums vakarā) 36 EUR/18 EUR

Lielisku noskaņojumu radīs vakars tipiskā Madeiras restorānā ar iespēju skatīt vietējās dejas un klausīties airaujošo tautas mūziku. Cenā iekļautas vakariņas ar vīnu. Visi interesenti varēs mācīties Madeiras dejas.

Porto Santo (visa diena) 94 EUR/47 EUR

Netālu esošā Porto Santo sala ar 9 km garo zeltaino smilšu pludmali ir ideāli piemērota patīkamai laika pavadīšanai pludmalē. Sala atrodas ap 40 km uz ZA no Madeiras. Salā iespējams iepazīties ar tās nelielo centru Porto De Abrigo. Salā ir arī lieliski golfa laukumi.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2019

Top.LV
Latvijas Reitingi