Kubas kūrorti

Varadero

Varadero ir slavenākais Kubas kūrorts. Greznas viesnīcas, villas un izsmalcināti restorāni, golfa laukumi, daivings un daudzas citas aktivitātes palīdzēs pilveidot Jūsu atpūtu. Pussala uz kuras atrodas kūrorts ir 18 km gara un 700 m plata. Varadero piesaista daudz tūristus, tomēr pludmales nekad nemēdz būt pārpildītas.
Tā pat kā jebrurš Kubas kūrorts, Varadero piedāvā saviem viesiem ārkārtīgi plašas laika pavadīšanas iespējas.
Ja Jūs esat zinātkārs un mīlat dabu, Jūs noteikti vēlēsieties pabūt Varaikakosa rezervāta zonā, kuru apmeklētājus gaida dažādi patīkami pārsteigumi, piemēram, iespēja ieraudzīt vienu no pasaulē senākajiem kaktusiem pasaulē, kas tiek dēvēts par Patriarhu, tā vecums pārsniedz 500 gadu robežu.

Havana

Kubas galvaspilsēta. Viena no svarīgākajiem tūristu centriem lielākajā Lielo Antiļu salu grupā. Havanas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO vēsturiskajā mantojumā. Vēsturiskais centrs ir kļuvis par populāru ekskursiju sākuma vietu.
Katru vakaru pulkstens deviņos Havanā notiek tradicionālā lielgabala šāviena cerimonija, tā ir krāšņa, tradicionāla cerimonija. Koloniālisma laikmetā lielgabala šāviens bija signāls pilsētas vārtu aizvēršanai un ķēdes uzvilkšanai strap cietokšņiem, kas liedza kuģiem ieeju līcī. Mūsdienās šis šāviens nozīmē jautrās nakts dzīves sākumu.
Havanas iedzīvotāji ir ļoti draudzīgi, pat nedaudz familiāri. Viņi var uzsākt sarunu uz ielas vai paspiest roku. Vietējie iedzīvotāji nereti uzņem mājās tūristus, kurus pat nepazīst. Tūristus sagaida laipna uzņemšana, viņi vienmēr tiks pacienāti ar rumu vai kafiju un cigāriem. Šī ir lieliska iespēja pavērot vietējo iedzīvotāju sadzīves īpatnības.

Cayo Largo

Cayo Largo sala ir šaura zemes strēle, kas atrodas uz dienvidiem no Kubas.
Salu apskalo siltie un mierīgie Karību jūras ūdeņi, tieši tāpēc zemūdens valstība ir bagāta ar jūras radībām un koraļļiem. Ievērības cienīga vieta ir bruņurupuču ferma un dabas parks, kurā dzīvo flamingo, pelēkie gārņi, iguānas un kolibri.

Playa Esmeralda

Playa Esmeralda savu nosaukumu ieguvusi pateicoties smaragdzailajiem ūdeņiem, kas apskalo pludmales. Šī pludmale stiepjas 900 m garumā un ir patiesa paradīze mierīgas atpūītas cienītājiem.Šo pludmali aizsargā iespaidīgas kāpas.

Coya Coca un Coyo Guillermo

Abas šīs salas ir savstarpēji saistītas ar mākslīgi veidotu dambi līdz Kubas salai.
Burvīgas balto smilšu pludmales, dzidrais, zilganais ūdens gandrīz vienmēr skaidrās debesis.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2020

Top.LV
Latvijas Reitingi