Kubas sala

Cayo Guillermo

Cayo Guillermo sala atrodas 20 km uz rietumien no Cayo Coca salas. Salas kopējā platība ir 18 kvadrātkilometri. Uz salas Jums būs iespēja pavērot jūrā peldošus delfīnus un rozā flamingo. Sala ir pazīstama ar savām smilšainajām kāpām, plašajām palmu birzīm un koraļļu rifiem. Netālu no El Pilar pludmales atrodas smilšu kāpa, kuras augstums ir 16 m. Šis ir viens no mierīgākajiem Kubas kūrortiem. Cayo Gullermo tiek uzskatīta par vienu no labākajām vietām, lai nodarbotos ar dziļūdens zveju.

Cayo Coco

Cayo Coco ir ceturtā lielākā sala Kubā. Cayo Coco pludmales stiepjas 20 jūdžu garumā, kuras sadala salu piecās zonās, katrai zonai ir savas īpatnības. Šeit Jūs varat apskatīt rozā flamingo un vietējo iedzīvotāju dzīvi uz salas.

Cayo Largo

Plašās pludmales uz šīs salas stiepjas 27 km garumā ar vissmalkākajām baltajām smiltīm un dzidro, smaragdzaļo ūdeni. Cayo Largo sala sniedz patvērumu tiem, kuri vēlas aizbēgt no pilsētas.
Sala ir populāra ar ūdens atrakcijām, piemēram, niršanu un burāšanu ar jahtu.
Cayo Lagrgo del Sur ir no civilizācijas visvairāk nošķirtais kūrorts Kubā. Bet pats galvenais, kad Varadero ir apmācies, virs Cayo Largo gandrīz vienmēr debesis ir skaidras.

Cayo Santa Maria

Cayo Santa Maria sala atrodas Atlantijas okeānā netālu no Cayo Coco un Cayo Guillermo salām. Sala savienojas ar kontinentu, pateicoties dambim. Attālums līdz starptautiskajai lidostai ir apmēram 110 km, līdz Havanai 386 km.
Blakus Cayo Santa Maria salai atrodas mazas saliņas – Las Bruhas un Ensenchos. Visām salām ir trīs ļoti skaitas pludmales ar mīkstām baltajām smiltīm un dzidru ūdeni – lieliska vieta niršanai, zvejai, ūdens sportam un braucieniem pa kanāliem.
Las Bruha salā atrodas lidosta, no kuras tiek veikti lidojumi uz Havanu un atpakaļ. Salā ir daudz lielisku viesnīcu. Jūs varat veiksmīgi kombinēt relaksējošu atpūtu ar aktīvām kultūras un izklaides iespējām Havanā.

Cayo Ensenachos

Gleznainajā Kubas sala atrodas uz ziemeļiem no Santa Calras provinces. Salā ir tikai viena viesnīca “Royal Hideaway”, kas tika atvērta 2005 gadā.
Šeit varat pavadīt laiku ar savvaļas dzīvniekiem. Salas daba ir patiešām unikāla. Dažas no augu un dzīvnieku sugām nav sastopamas nekur citur uz mūsu planētas. Pateicoties izliektajai formai, sala atgādina pakavu. Cayo Ensenachos pārsteigs ar apbrīnojamām pludmalēm. Salā ir divi sporta centri ar piemērotu aprīkojumu ūdenssporta aktivitātēm.
Ziemas vidējā gaisa temperatūra ir 23 ° C, vasarā 28 – 29 ° C.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2020

Top.LV
Latvijas Reitingi