Holm Farm Heritage resort

The Travancore Heritage resort

Holm Farm Heritage” ajūrvēdas kūrorts Ranikhetā nodrošina vislabāko vidi, lai Jūs varētu pilnībā baudīt nesteidzīgu atpūtu, relaksēties un lai Jūs varētu nodoties ajūrvēdas procedūrām. “Holm Farm Heritage” atrodas neaprakstāmi skaistā vietā, no kuras paveras lieliski skati uz varenajām Himalaju virsotnēm. Tā atrodas prom no pilsētas burzmas un kņadas. “Holm Farm Heritage” nodrošina mierpilnu atpūtu tīrā, sakoptā vietā. Atliek vien tik iedomāties, cik lieliski ir izbaudīt ajūrvēdas procedūras tik harmoniskā vietā, kur pilsētu trokšņu vietā dzirdēsiet putnu balsis, vēja šalkas un pilsētu augstceltņu vietā Jums pretī vērsies varenie Himalaji.

Holm Farm Heritage Holm Farm Heritage Holm Farm Heritage Holm Farm Heritage Holm Farm Heritage

“Holm Farm Heritage” atrodas apmēram 10 minūšu braucienā no Ranikhetas. Ranikheta ir kalnu kūrorts, kas tiek dēvēts par “pļavu karalieni” un atrodas 1829 m augstumā. Tiek stāstīts, ka Kumaon karaliene Padmini bija iemīlējusies šajā skaistajā kalnu paradīzē un karalis Sudhardev par prieku savai sievai pavēlēja šajā vietā uzcelt pili, kas tika nosaukta par Ranikhetu jeb “pļavu karalieni”. Ranikheta ir slavena ar saviem sulīgajiem āboliem, aprikozēm, persikiem un citiem Alpu augļiem, kā arī ir bagāta ar ozolu, priežu, ciprešu un ciedru mežiem.

Ajūrvēdas speciālisti nodrošinās tieši Jums piemērotās ārstēšanās metodes. Pēc ajūrvēdas kursa iziešanas Jūs jutīsiet jaunu enerģijas pieplūdumu, kas Jums palīdzēs uzsākt jaunu, veselīgu dzīvesveidu.

Dr. VijayJa Jums patīk kalni, ja Jums patīk Himalaji, ja Jums patīk Indija un Jūs vēlaties iegūt ajūrvēdas pieredzi, tad iesakām Ranikhetu - 1890 m.vj.l., ARCHANA Ayurveda & Panchkarma Clinic un griezieties pie daktera Vijay Sheel Upadhyay! Dr. Vijay jau vairāk nekā 14 gadus nodarbojas ar ajūrvēdas zinātni. Savu pieredzi dakteris ieguvis kā: A former Assistant Director, Clinical research in J.R.D. Tata Foundation for Research in Ayurveda and Yoga Sciences, Chitrakoot, Madhya Pradesh, India. Ex. Director, Bhole Baba Ayurveda Hospital and Allied Sciences and Medical Superintendent of Shri Baba Haidakhan Charitable Hospital, Chilianaula, Ranikhet, India. Currently working as Chief Operating Officer (COO) Archana Pharmaceuticals Pvt Ltd in Uttarakhand, India.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2020

Top.LV
Latvijas Reitingi