Pludmales atpūta

Filipīnu pludmales

Borakai

Īsta paradīze Zemes virsū saules un pludmales cienītājiem. Borakai salas pludmales tiek uzskatītas par vienām no labākajām pasaulē, vērtētas pēc smilšainās pludmales garuma, platuma un kristāldzidrā ūdens. Kūrortos tiek piedāvāti dažādas naktsmītnes, sākot no vienkāršām līdz pat luksus apartamentiem, kas atrodas galvenās pludmales zonā vai dažus kvartālus tālāk.

Ierododties no Manilas, regulārie reisi nosēžas Katiklanas aerodromā. Borakai sala atrodas tikai 10 min. attālumā no lidostas, brauciens ar laivu no Katiklanas mola ilgst 20 minūtes. Kalibo – alternatīva lidosta atrodas 2 h ilga brauciena attālumā no Katiklanas ostas.

Sebu

Sala ir ideāla tiem, kuri vēlas apvienot atpūtu kūrortā un tajā pašā laikā baudīt pilsētas komfortu. Maktanas sala (tajā atrodas arī lidosta) var dižoties ar visdažādākajiem kūrortiem sākot no vienkāršākajiem beidzot ar luksus, kas piemēroti individuālajiem ceļotājiem. Kūrorti atrodas 15 min. attālumā no lidostas. Mandau tilts savieno Maktanas un Sebu salas, nokļūšana Sebu pilsētā prasa tikai 30 min.

Uz galvenās Sebu salas 1,5 vai 2 h ilgā braucienā var nokļūt uz sevis izvēlēto viesnīcu un pa ceļam izbaudīt Filipīnu burvību. Ierašanās Sebu ir viegla – ar lidmašīnu no Manilas un kaiminiņsalām. Sebu var ierasties arī ar tiešajiem reisiem no Honkongas, Singapūras, Malaizijas un ASV.

Bohola

Boholu izvēloties kā brīvdienu galamērķi, iesaka doties uz Panglao salu. Tilts savieno Panglao ar galveno salu Boholu. Panglao sala ir saniedzamama arī no Tagbilaranas lidostas. Vienkāršākie un luksusas kūrorti ir izvietojušies gar pludmali. Garo, balto smilšu līniju ēno kokospalmas, kas rada ideālu tropu paradīzi. Regulāri vitējie pārlidojumi uz Tagbilaranas lidostu notiek no Sebu un Manilas. 1,5 h attālumā ar laivu ir saniedzama Sebu.

Davao

Ekvatoram tuvākais Filipīnu punkts, visu gadu valda tropisks klimats. Šādi apstākļi ir ideāli salas orhideju un tropisko koku audzei, kas sajaucas ar bagāto un krāsaino musulmaņu iedvesmoto mākslinieciskumu, ar ko pazīstama Davao. Netālu no Davao salas atrodas mazā Samalas sala. Tā pazīstama ar baltu smilšu līčiem, bagātīgu zemūdens pasauli un iespēju sēņot. Pearl Farm Beach Resort reiz kultivēja pērles. Tā kristāldzidro ūdeni var izbaudīt katrs atpūtnieks. Kalnu nogāzes pusē esošie bungālo ir speciāli projektēti, lai skatītu Davao un Filipīnu tropisko krāsu un smaržu burvību.

Dipologa

Zamboanga del Norte atrodas starp Visajanu un Mindanao. Vienā no Zamboangas del Nortes līčiem atrodas Dakak Park Beach Resort, kas ir apgādāts ar visu nepieciešamo: vietējā dizaina kotedžām, privātām baltu smilšu pludmalēm, pirmās klases kūrorta telpām. Kūrorts sasniedzams ar Philippines Airlines no Manilas uz Dipologas lidostu. Īss transfērs līdz kūrortam, kur pludmalē vai tās apkārtnē pēkšņi nevar parādīties svešinieki.

Puerto Galera

Baltu smilšu pludmales līči, smilšu sēkļi – labākais kā raksturot iemeslu, kamdēļ Puerto Gallera ir iecienīts brīvdienu galamērķis. Apmešanās ir vienkārša, nodrošināta ar visu nepieciešamo, tīra un pieņemama. Viens veids kā nokļūt Puerto Galerā ir transfērs ar autobusu no Manilas līdz ostai, transfērs ar laivu uz Puerto Galera; otrs veids – Cocobeach Resort piedāvā savu transfēru (buss un laiva), kas nogādā tieši pie kūrorta.

Palavānas salu kūrorti

Garā un šaurā Palavānas sala ar daudzajām blakus esošajām salām un saliņām, baltajiem smilšu līčiem veido ideālu galamērķi dabas mīļotājiem. Iespējamie galamēķi ir:

 • El Nido

  Augstas marmora klintis, dabīgi akmens dārzi veido slēptas lagūnas. Kristāldzidrs ūdens, līči, kuri gaida, lai tos atklātu, bagātā zemūdens dzīve ir galvenie iemesli, kuru dēļ apmeklē El Nido. Ierasties El Nido var ar kūrorta čārterreisu, kas lido no Manilas katru dienu. No privātās lidostas Lia Airport ar laivu dodas uz vienu trīs kūrortiem El Nido.

 • Minilokas salas kūrorts

  Piemērots ūdenssporta entuziastiem. Renovācijas rezultātā kūrorta ūdens kotedžas pārveidotas par ērtām istabām ar gaisa kondicionieri un vannasistabu ar tualeti. Kūrorts piedāvā dažādus ūdens sporta veidus: niršana, kajakings, ūdens slēpošana, kanoe, makšķerēšanu utml. Kompleksajā pakalpojumā ir iekļauta 3-reizēja ēdināšana, ūdens sporta piederumi, niršanas iespējas 2 reizes dienā, transfēri no/uz kūrortu.

 • Lagenas salas kūrorts

  Atrodas meža ielokā un tiek uzskatīts par visgreznāko no visiem El Nido kūrortiem. Kūrots piedāvā četras dažādas

  kategorijas apmešanās vietas: ūdens kotedžas, pludmales kotedžas, meža istabas un meža kompleksu, kas būvēts tropu meža malā. Kūrortā ir peldbaseins, restorāns, bāri, riteņbraucēju takas caur mežu, kā arī ūdens sporta ekipējums.

 • Busuanga

  Palavānas ziemeļu daļā, veido Kalamianu salu grupu. Apkārtni vislabāk var raksturot ar neskaitāmām neizpētītām salām, zvejnieku ciemiem un lagūnām. No Busuangas var saniegt Club Paradise Dimakijas salā. Pieejams no Busuangas lidostas (pa zemi – 30 min, 1,5 h ilgs brauciens ar laivu). Kūrortam ir pludmales kotedžas ar ventilatoru, dārza kotedžas ar gaisa kondicionieri un viesnīcas tipa istabas. Kūrortam ir privāta baltu smilšu pludmale, peldbaseins, pieejams ūdens sporta ekipējuma komplekts. Kompleksajā pakalpojumā iekļauta trīsreizēja ēdināšana. Kūrorts kalpo kā atbalsta punkts četrām Kaluita salām, salu svētnīca radīta Āfrikas un salas raksturīgākajiem (endēmiem) dzīvniekiem, lai atjaunotu izmirstošās sugas.

 • Sandovāla

  Palavānas rietumu pusē atrodas Sandovālas lidosta, kas atrodas pāris minūšu brauciena attālumā no Taitai pilsētas. Taitai atrodas 5 h attālumā no Puerto Princessa, 2 h attālumā no Port Boton. No Sandovālas lidostas vai Taitai pilsētas sasniedzams pasaules klases kūrorts: Club Noah Isabelle. Kūrorts atrodas Apulidas salā, 1 h laivas brauciena attālumā no Taitai, 20 min. pa sauszemi un 30 min. ar laivu no Sandovālas lidostas. Kūrorts pazīstams ar nevainojamu servisu, ko sniedz kūrorta personāls. Ūdens kotedžas ir aprīkotas ar vannasistabu un tualeti. Kūrortam ir privāts līcis, mini polo, pieejams ūdens sporta ekipējuma komplekts, restorāns un bārs. Iekļauta trīsreizēja ēdināšana.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2019

Top.LV
Latvijas Reitingi