Ekskursijas Čedžu salā

Emidži botāniskais dārzs

Liels dārzs ar slēgtām oranžērijām, kuros aug kaktusi, tropu augļi, ziedi, liānas.... Aptuveni 2000 retu sugu augi, 1700 ziedu un koku sugas. Parkā skatāmi japāņu, itāļu, franču, korejiešu stilā veidoti dārzi.

Hallim parks ar botānisko dārzu un divām alām

Parks, kura kopējā platība ir 27000m², sadalīts 16 dārzos, ieskaitot, tropu un Vašingtonas palmu dārzu. Pazemē atrodas divas alas ar stalaktītiem un stalagmītiem. 100 m garās Hepčes alas galā ir ieeja "Dubultā pūķa" alā. Tā sadalās divos tuneļos, it kā to būtu rakuši 2 pūķi.

Zaļās tējas muzejs

Muzejs atrodas zaļās tējas plantācijā. Šeit var vērot tējas novākšanu, nofotografēties plantāciju fonā. Muzejs pieder zaļās tējas ražotājam "O'sulloc", kas izveidojis miniatūru līniju, kas demonstrē tējas ražošanas procesu, iepazīstina ar traukiem tējas dzeršanai. Muzeja veikaliņā iegādājami suvenīri, bet kafejnīcā iespējams baudīt tasi zaļās tējas vai saldējumu ar zaļās tējas garšu. Pievilcīgs ir ēkas dizains, muzeju apņem parks ar lapenītēm, akmens tornīšiem.

Plīša lācīšu muzejs

Muzejā apskatāma dažādu valstu un laikmetu plīša lācīšu kolekcija, kas īpaši interesanta bērniem. Ekspozīcija izvietota 2 stāvos, ir kafejnīca un suvenīru veikals.

Erotisko skulptūru parks "Love Land"

Skulptūru parks, kura tēma ir seksualitāte visās tās izpausmēs. Parkā brīvā dabā skatāmas 140 skulptūras visdažādākajās pozās. Tiek demostrētas izglītojošas filmas.

Ieeja no 18 gadu vecuma.

Akmens skulptūru darbnīca

Vietējais skulptors Čang Kongik veido statujas no vulkāniskiem iežiem par tradicionālām tēmām:akmens vectētiņi, ciemata sadzīve, mītiski sižeti. Ļoti oriģināli darbi!

Mančagul ala

Vairāk kā 13 kilometrus garā ala ir garākā lavas ala pasaulē. Apmeklētājiem atvērts, apgaismots 1 km.

Miniatūru parks

Brīvdabas parks ar miniatūrām pasaules ievērojamāko arhitektūras pieminekļu kopijām.
Čedžu ir divi parki: Mini World un Miniature Theme Park, kas atrodas dažādās vietās!

Skulptūru parks

160 mūsdienu stila skulptūras parkā aiz Sanbang kalna.

Nacionālais ciemats

Ļaudis šeit dzīvo tradicionālos akmens namiņos ar salmu jumtiem un saglabājuši nacionālo dzīvesveidu. Iespējams ielūkoties iekšpagalmā, nofotografēties ar krūzēm uz muguras (kā tās šeit nēsā), iegādāties tautas medicīnas līdzekļus, medu.

Koka un akmens parks

Parkā skatāma bagātīga skulptūru kolekcija, kur cilvēki izveidoti no akmens un koku stumbriem. Par cilvēka dzīvi izveidoti nelieli stāsti un skaulptūras. Muzejā ir neliela, oriģināla keramikas ekspozīcija, kuras autoras ir parka saimnieks.

Bonsai dārzs

Dārzā skatāma bonsai kociņu kolekcija, ko autors veidojis 30 gadus! Dārzā aug ap 2000 bonsai koku, no kuriem 100 ir retas sugas. Šo vietu interesanti apmeklēt jebkuros laikapstākļos.

Orhideju dārzs

Orhideju dārzā skatāmas nelielas vietējās savvaļas orhidejas, kas dabiskos apstākļos aug Halla kalnā. Augu saknes ir izturīgākās un garākas par stumbriem, pielāgojušās mitruma uztveršanai no gaisa un akmeņiem. Orhideju audzēšana uz vulkāniskajiem iežiem uzskatāma par salas iedzīvotāju mākslu. Parkā ir mandarīnu koku dārzs, palmas, kā arī kafejnīca un neliela viesnīca.

Delfīnu un jūras lauvu šovs

Delfīni un jūras lauvas izpilda "augstākās pilotāžas" numurus baseinā ar caurspīdīgām sienām. Priekšnesumi notiek slēgtā zālē, kurā ir arī neliels okeanārijs un suvenīru veikaliņš. Šofs sajūsmina kā bērnus tā pieaugušos!

Akvaparks

Akvaparks atvērts tikai vasaras sezonā. Tajā ir ūdens kalniņi, baseini un citas ūdens atrakcijas.

Ziloņu šovs

Dresēti ziloņi rāda dažādus trikus, pat spēlē futbolu. Šova noslēgumā dažiem brīvprātīgajiem iespējams nogulties uz paklāja, bet ziloņi akurāti pārkāpj pāri... Par papildus samaksu iespējams pavizināties ziloņa mugurā, iegādāties fotogrāfiju, kas uzņemta vizināšanās laikā.
Šovs notiek zem atklātas debess, skatītāju vietas atrodas zem jumta.

Šovs "Vulkāna strūklaka"

Šovs simboliski attēlo vulkāna veidošanos Čedžu salā, izmantojot daudzkrāsainus lāzerstarus, strūklakas, uguni, hologrammas. Šovs katru vakaru notiek viesnīcā Lotte.

Ekskursija ar zemūdeni

Ekskursija aptuveni 30 metru dziļumā ar īpaši zemūdens ekskursijām piemērotu zemūdeni. Acīm pavērsies koraļļu pasaule, daudzkrāsainas zivtiņas, interesanta zemūdens ainava.

Krāteri

Čedžu ir sala ar vislielāko skaitu sekundāro krāteru skaitu, to šeit ir 368 un visi - apdzisuši. Krāteri sastopami visā salā, divi atrodas mazākās blakus salās. Lielākā daļa krāteru ir viegli sasniedzama, tajos ved īpaši izveidotas takas.

Ūdenskritumi

Čhondžien ūdenskritums atrodas pie Sogvipho ostas, uz to ved krāšņa aleja ar subtropu kokiem. No dārza puses ceļš uz ūdenskritumu ved pār augstu, ovālu "septiņu nimfu tiltu". Pēc leģendas 7 nimfas nolaidušās no debesīm, lai izpeldētos baseinā pie ūdenskrituma.
Čongbank - uzskata, ka šis ir vienīgais ūdenskritums Āzijā, kas krīt tieši jūrā. Mierīgos laikapstākļos jūrā zem ūdenskrituma iespējams redzēt nirējas, bet krastā nobaudīt jūras veltes.
Ongto - ievērojams ūdenskritums mežiem apaugušā kanjonā pie Songvipho. To nav viegli atrast, pie tam ūdenskritums vērojams tikai dažas stundas pēc stipra lietus.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2019

Top.LV
Latvijas Reitingi