Par Bodrumu

Bodruma – neatkārtojams seno pieminekļu, skaistās dabas ainavu un svētku atmosfēras savienojums, tās bohēmiskais dzīves stils padara Bodrumu par iecienītāko atpūtas vietu lielākajai daļai tūristu.

Borduma, Turcija

Bodrumas ostas un līči, skaistās pludmales, burvīgā daba un aktīvā nakts dzīve neļaus skumt nevienam! Bodrumā ir milzum daudz restorānu, bāru un diskotēku, un tajos līdz pat rītam valda nepārspējama jautrība.

Vēl pavisam nesen Bodruma bija neliels zvejnieku ciematiņš, kas savulaik tika uzcelts uz antīkās pilsētas Halikarnasas drupām. Taču šobrīd tas jau ir kļuvis par vienu no prestižākajiem kūrortiem Egejas jūras piekrastē.

Vēstures cienītājiem Bodrumas reģions ir īsts atradums. Šī pilsēta ir pazīstama ar monumentālajām Mavsola kapenēm – mauzoleju, kas tiek uzskatīts par vienu no Antīkās pasaules septiņiem brīnumiem, ar Sv. Pētera cietoksni, kā arī citiem antīkās vēstures pieminekļiem, kurus apmeklēt brauc tūristi no visām pasaules malām.

Viena no dzīvīgākajām vietām Bodrumā ir pilsētas osta, kur noenkurotas stāv milzum daudz lepnu jahtu, kuteru un lielo kruīza kuģu. Katru gadu oktobrī Bodrumā tiek rīkotas jahtu sacensības.

Šajā kūrortā ir pieejamas visas atrakcijas un izklaides, kādas iedomājamas uz ūdens: sērfings, zemūdens niršana, vizināšanās ar ūdensslēpēm utt. Bodrumā var kļūt pat par kapteini, ja vien ir vēlme noīrēt jahtu un izbraukt jūrā.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2020

Top.LV
Latvijas Reitingi