Ekskursijas no Antālijas

Apskates ekskursija Bez maksas (bez pusdienām)

Ekskursijas laikā iepazīsieties ar senās pilsētas Perge vēsturi, kur līdz mūsdienām labi saglabājies amfiteātris, pirtis un stadions. Tieši šajā pilsētā Svētais Pāvils dibinājis vienu no pirmajām kristiešu kopienām Anatolijā. Pēc Perge apskates ekskursijas sekos brauciens uz vienu no skaistākajiem ūdenskritumiem šajā reģionā – “Kuršunlu”, kas atrodas nacionālā parka teritorijā. Tūristiem, kas atpūšas Alānijā vai Sidē, apskates ekskursijas sāksies pie Manavgatas ūdenskrituma, turpināsies uz antīko pilsētu Aspendos, kas slavena ar amfiteātri 20 000 skatītājiem. Pēc pastaigas lieti noderēs pusdienas kādā no nacionālajiem restorāniem. Ekskursijas noslēgumā - iespēja iepirkties vienā no lielākajiem tirdzniecības centriem.

Pamukale

Tulkojumā no turku valodas “Pamukale” nozīmē “Kokvilnas pils”. V airāku tūkstošu gadu garumā šajā vietā ūdens no termālajiem minerālūdens avotiem ir izveidojis baltas terases, kas no attāluma atgādina pasaku pili. Pamukales ekskursijas laikā varēsiet ne tikai pastaigāties gar minerālūdens terasēm, bet arī izpeldēties Kleopatras baseinā, kurā, lai saglabātu jaunību, katru dienu peldējusies pati valdniece. Jums būs laiks arī neaizmirstamai pastaigai pa antīkās pilsētas Hieropolis drupām, turp uzlabot savu veselību savulaik devušies Romas imperatori. Profesionāls gids pastāstīs daudz interesantu faktu par šīs vietas vēsturi un cilvēkiem. Ap vakariņu laiku – atgriešanās viesnīcā. Tiek piedāvāta arī divu dienu ekskursija uz Pamukali ar nakšņošanu kādā no Pamukales viesnīcām.

Turku nakts

Ja vēlaties uzzināt, kā notika dzīres sultānu pilīs, iesakām apmeklēt estrādes programmu „Turku nakts”. Jums tiek garantēta jautrība un svētku sajūta, jo redzēsiet interesantu folkloras programmu, vēderdejas, nogaršosiet turku nacionālos ēdienus un dažādus vietējā ražojuma dzērienus. Programmas noslēgumā – diskotēka.

Ekskursija ar jahtu

Piedāvājam aizraujošu atpūtu uz jahtas klāja. Tūristiem, kas dzīvo Alānijā, Sidē un Belekā, brauciens notiek pa Manavgatas upi, kas ieplūst jūrā un ir slavena ar saviem ūdenskritumiem un auglīgo ieleju, kur ir labvēlīgi dabas apstākļi ļauj nobriest īpaši garšīgiem augļiem. Tūristiem no Kemeras un Antālijas piedāvājam braucienu ar jahtu gar Kemeras piekrasti . Brauciena laikā apmeklēsiet antīko pilsētu Faselis, kā arī būs iespēja izpeldēties kādā no trim brīnišķīgajiem līčiem.

Raftings

Sakiet “Jā” raftingam un sajūtiet sevi kā stihijas savaldītāju!

Nobraucienā ar gumijas plostiem un kanoe pa Kepručai kalnu upi gūtās izjūtas vēl ilgi paliks atmiņā. Pārvarot krāces, Jūs baudīsiet gleznainu aizu ainavas. Pirms starta instruktors izstāstīs par drošības tehniku, uzvedības noteikumiem uz ūdens un tehniskajiem laivas vadīšanas principiem, un turpmākās 4 stundas pat bērni jutīsies pilnīgā drošībā un varēs vērot apkārtējās ainavas skaistumu. Brauciena laikā būs arī atpūtas brīdis, lai varētu nobaudīt tikko ceptus šašlikus un citus ēdienus no nacionālās virtuves. Sarežģītāko krāču pārvarēšanu iemūžinās profesionāli fotogrāfi, un fotogrāfijas varēsiet iegādāties jau ceļojuma finišā.

Ūdens atrakciju parks

Atpūta ūdens atrakciju parkā neatstās vienaldzīgus ne bērnus, ne arī pieaugušos. Kalniņi un baseini, kafejnīcas un bāri, saule un jautrība – tas viss sagaida Jūs šīs ekskursijas laikā. Neaizmirstiet paņemt līdz aizsargkrēmu, bet par visu pārējo varat aizmirst.

Delfinārijs

Jūsu bērni un droši vien arī Jūs paši būsiet sajūsmā par delfīnu un apburoša roņa šovu delfinārijā, kas atrodas Akvalandes teritorijā Antālijā. Pēc izrādes Jums būs iespēja ne vien izpeldēties baseinā kopā ar delfīniem , bet arī iegādāties viņu brīvajā laikā zīmētos zīmējumus.

Safari ar džipiem

Jūs atklāsiet sev jaunas zemes, redzēsiet mākslas un arhitektūras pieminekļus, uzzināsiet, kā dzīvo Turcijas nomalēs. Vispirms līkumotais ceļš ved kalnos cilvēka nepārveidotā, pirmatnējā dabā. Braucot pa Tauros kalniem tiks dota iespēja pārbaudīt savas autovadītāja iemaņas sarežģītos braukšanas apstākļos. Pusdienas paredzētas pie viena no foreļu dīķiem. Foreles tiks noķertas un pagatavotas Jūsu acu priekšā saskaņā ar labākajām turku ēdienu gatavošanas tradīcijām. Pēc pusdienām ceļojums turpināsies pa kalnu plato un brišus pāri kalnu upēm. Laimīgu ceļu! Mašīnas Jūs gaida!

Alānija

Alānija ir neliela kūrortpilsētiņa gleznainā jūras līcī. To aizsargā cietoksnis, kas saglabājies vēl no sultāna Alladina Keykubata laikiem, kad tas kalpojis kā nometne tuvākajā apkārtnē sirojošajiem pirātiem. Īsa jahtas izbrauciena laikā redzēsiet slaveno Kleopatras pludmali, kas ir viena no lielākajām Antālijas piekrastē, vienaldzīgus Jūs neatstās pa ceļam apskatītā mīlētāju ala . Pēc brauciena Dimcay upes krastā tiks rīkots pikniks ar turku nacionālās virtuves ēdieniem.

Kekova un Likijas Miras

Mēs piedāvājam vienu no interesantākajām vēsturiskajām ekskursijām uz antīko pilsētu Mira, kas dibināta 5. gs.p.m.ē. Kā atgādinājums par tās spožo pagātni ir kapenes klintīs un grieķu – romiešu teātris, kas saglabājies no Likijas savienības laikiem. Šajā pilsētā Svētais Nikolajs, kas daudziem pazīstamāks kā Santa Klauss, par spīti Romas valdības vajāšanai, līdz pat savai nāves dienai 325. gadā sludināja kristietību. Otrā ekskursijas daļa noritēs uz jahtas klāja, kas nogādās Jūs uz Kekovas salu. Ūdens, kas apskalo salu, slēpj senas apmetnes drupas, kas tika sagrauta un nogrimusi jūras dzīlēs zemestrīces laikā. Peldoties kristāldzidrajā ūdenī, var negaidot pieskarties likiešu sarkofāgam, kas kā brīnumaina vīzija parādās jūras virspusē.

Kapadokija

Ekskursijas laikā uz Kapadokiju Jūs sajutīsiet senās Turcijas vēsturi, jo nokļūsiet noslēpumainajā seno laiku pasaulē, pilnā ar daudzām leģendām. Jūs apmeklēsiet Jahlara kanjonu, septiņstāvu pazemes pilsētas Derinkoy, Kaymakli un pilsētu – muzeju Geremu. Ekskursijas laikā Jūs izbaudīsiet dabas skaistumu, kā arī nogaršosiet vietējos vīnus, kas gatavoti pēc senām, tradicionālām vīna gatavošanas receptēm.

Paintbols – adrenalīna spēle

Iepazīšanās ar aizraujošu jaunā gadsimta sporta spēli Paintbolu. Ierocis, ar ko spēles laikā notiek pretinieku izsišana no ierindas, nav bīstams, jo šauj ar krāsas lodēm. Nepārtrauktā kustībā cīnoties ar pretinieku sajutīsiet ne ar ko nesalīdzināmu satraukumu, kas atstās šo piedzīvojumu jūsu atmiņā uz visiem laikiem.

Zemūdens peldēšana

Šī ekskursija piedāvā lielisku izdevību gan profesionāļiem, gan iesācējiem nirt Vidusjūras un Egejas jūras dziļumos un aplūkot zemūdens pasaules skaistumu.

Makšķerēšana

Makšķerēšana ir ne mazāk aizraujoša atpūta kā niršana. Cilvēkiem, kas to spēj novērtēt, mēs palīdzēsim noķert viņu sapņu zivi.

Agri no rīta izbraucam jūrā ar jahtu, uz kuras ir viss nepieciešamais makšķerēšanas inventārs. Jums nav ne par ko citu jāuztraucas kā vien par to, kā noķert “zelta zivtiņu”. Ja gribēsiet, Jums to arī izceps un pasniegs apēšanai.

© Tūrisma firma "Ar-Tur", 2001 – 2020

Top.LV
Latvijas Reitingi